פיתוח אסדות גז

שאלה קצרה - במקרה של אסדת לוויתן ואולי באופן כללי בפיתוח אסדות, ברגע שהחלו הקידוחים והושקעו כספים בפיתוח האסדה, מה הנזקים הצפויים מהפסקת העבודה על אסדת גז? שמעתי כל מיני קולות להפסיק את העבודה על לוויתן כרגע וקולות מנגד אומרים שזה  טיפשי לחלוטין גם מבחינת יעילות ההפקה וההפסדים הכספיים וגם מבחינת העניין שלא נישאר עם עודפי גז, שכן אלו הולכים לייצוא

דלק קידוחים היא אחת החברות המובילות בהקמת האסדות ויש להם אג'נדה סביבתית לא פחות מגישה יזמית. ממליץ לקרוא דברים שכותב המנכל שלהם יוסי אבו

פיתוח אסדת גז לוויתן כבר קרוב לסיומו ואנחנו צפויים לקבל גז בדצמבר. אם היו מפסיקים את העבודה, ייתכן שהמדינה היתה מפסידה מיליארדים בגלל הדחייה של תחילת פעילות האסדה.

יוסי אבו, מנכ"ל דלק קידוחים אמר עם פרסום דוחות הרווח של החברה החודש: "אנו גאים ומתרגשים לקראת הפעלתו המסחרית של מאגר לוויתן."

 

שטייניץ אישר: אספקת גז מישראל למצרים - כבר בינואר 2020. יוסי אבו, מנכ"ל דלק קידוחים מסר: "קבלת האישורים הרגולטוריים הם אבן דרך משמעותית לייצוא הגז למצרים, שייחל בעוד כשבועיים."

 

יוסי אבו הוא אדם משמעותי מאוד בפיתוח של משק הגז בישראל, ללא ספק. בזכותו נחתמו הרבה חוזים מול מדינות שכנות, והוא גם הוריד את מחיר הגז לחברת החשמל בחוזה האחרון שפתח מולם ומול לוויתן.

לצערי כמנכ"ל חברת דלק קידוחים, יוסי אבו צריך להתמודד מול המון פייק ניוז והאשמות כלפיו. לדבריו, "אנחנו לא עיוורים לסיכון וערוכים לכל תרחיש"

 


דרושים עובדים לעבודה מהבית בכתיבה וקלדנות עיוורת ללא ניסיון, העבודה מתאימה לכולם, ובשעות שנוח לכם, לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 052-6540924 קרן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר