מידע לגבי תנועות איכות הסביבה

שלום,

אני צריכה מידע לגבי תנועות אקולוגיות בישראל, לדוגמא שומרי הבית.

עמותת שומרי הבית היא ארגון למען איכות הסביבה הפועל למען להרחקת אסדות הגז מקרבת החוף. בנימה אישית, אני חושבת שמיקום של אסדת קידוח הוא לא עניין של שחור ולבן, והוא גם עניין אפוף מחלוקות ומיסקונספציות שאינן עובדות. 

לא ברור מה האינטרס של ארגון כזה. יכול להיות שהם מונעים מפחד ובורות גרידא. אם מעמיקים בנושא, אפשר להבין שצריך למקם את אסדות הגז דווקא בקרבת החוף - איפה שיהיה ניתן לטפל בהן כראוי. לגבי שומרי הבית, הם רוצים להרחיק את האסדות לים, אבל מי יטפל בהן בלב ים?

שומרי הבית הם ארגון מגוחך למדי שמתעסק בבעיות בחצר האחורית שלו ומציג אותן כבעיות לאומיות. להיפך, הפעלת לוויתן תשפר את האיכות חיים של כל המדינה.


דרושים עובדים לעבודה קלה מהבית בקלדנות קלה ונוחה, העבודה היא בשעות הפנאי, לפרטים שלחו לי הודעה בוואצפ 052-6540924 קרן

מחשב השקיה הינה למעשה מערכת ממחושבת אשר מתוזמנת לתחילת השקיה בשעה מסוימת ומוגדר בדיוק מה משך זמן ההשקיה. מערכת זו ניתנת לכיוון ולהתאמה מחדש בכל רגע.

הילדים זרקו מלא מגבונים לאסלה וסתמו את הביוב,אני מחפשת תכשיר פותח סתימות בצורה שלא תפגע בצנרת?

*עדיפות לתכשיר אקולוגי

היי יש הרבה תנועות למען הגנת איכות הסביבה.. אני אישית חושבת שהרבה מהן עוזרות אך יש כאלה שמוציאות שם רע בתקשורת ובעצם יוצרות רושם מוטעה למשל לגז אמוניה, לא הרבה יודעים אבל 80% מהשימוש שלו דווקא עוזר לתפוקת גידולים חקלאיים, משמש לטקסטיל, תרופות ועוד המון.... בסופו של דבר האמוניה דווקא עוזרת המון יותר אפילו מאשר פוגעת וצריך לשנות עליה את הרושם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר