הדברה ירוקה

רוצה להמליץ בחום על תמם הדברות - הדברת מזיקים ירוקה בשרון

שלום.

רוצה להמליץ על הרחקת יונים ירוקה, ללא חומרי הדברה הפוגעים בבעלי הכנף או בסביבה.

שירות מעולה אדיב ומקצועי.

מומלץ!

אני רוצה להמליץ לכם על חברה להרחקת יונים ירוקה, נשר - הרחקת יונים.

חברה בעלת ותק בתחום הרחקת היונים, אני אישית התשמשתי בשירותיו של נשר.

שירות מעולה ואדיב, עבודה מקצועית וטובה. 

מומלץ בחום!

היי

אני גם התשתמשתי בשירותיו של נשר - הרחקת יונים

אצלי היו יונים שבנו קן בעליית הגג, 

בחור בשם אייל הגיע ועשה עבודה מעולה! שירות מאעבר למצופה.

בנוסף לקח הוא דוגל בהרחקת יונים ירוקה ולא משתמש בחומרי הדברה ומוצרים המזיקים לסביבה.

מומלץ!

הטרמיטים הם מזיקים הגורמים לנזקים אדירים בכל רחבי העולם וגם בישראל.  כיום גם בישראל מצויים טרמיטים והם הולכים ומתרבים משנה לשנה. הדברת טרמיטים מחייבת ידע וניסיון בתחום. לא כל מדביר יודע להדביר בהצלחה ובמקצועיות את הטרמיטים. ב"מרכז הישראלי להדברת טרמיטים " צברו ניסיון רב בתחום הדברת טרמיטים. לקוחותינו  ישמחו להעיד על הידע הרב על הניסיון, על המקצועיות ועל השירות המקצועי והאדיב. צרו קשר והצטרפו אל משפחת הלקוחות המרוצים.

רוצה להמליץ בחום על המרכז הישראלי להדברת נמלים 

מומחים להדברת כל סוגי הנמלים בשיטות ידידותיות לסביבה רישיון מטעם משרד איכות הסביבה 

החברה פועלת בפריסה ארצית 

1700-555-609 או 052-5208800 

http://pest-ants.com

מומחים בהדברת נמלת האש 

תודה על המידע. אשמח גם להצטרף להמלצות. 

אני מכיר מדביר שעושה הדברה בירושלים, במרכז, בדרום, וברוב האזורים בארץ. הוא מדביר את כל סוגי המזיקים, ובנוסף גם מעביר קורס הדברה מזורז ואיכותי לאלו שרוצים להיות מדבירים. ממליץ עליו בחום. אפשר למצוא עוד מידע עליו כאן:

http://www.aya-hadbarot.co.il/

איזה יופי שיש כאן המון המלצות שממש עוזורות לי למצוא מדביר במרכז במחיר זול זה ממש מעולה.

אבל אני חייב להגיד בתור צלם מגנטים לאירועים בזול שלא מעט עובד באולמות אירועים חשוב מאוד לבצע הדברה גם במחסני מזון כי לא פען אני נתקל באולמות אירועים שבהם יש מזקים כמו חולדות וגו'קים שזה כבר בקטע תאבורתי ממש מסוכן.

הכי מפליא זה איך משרד הבריאות לא עוקב אחרי מקומות כאלו ומוציא להם איזה צו סגירה לא יכול שככה צלמי מגנטים לאירועים שאנו אלו שעובדים גם מה שנקרא "מאחורי הקלעים" שזה במקומות הכי אפלים של האולם נתקלים בחולדות שרצות לנו בין הרגלים בזמן העבודה.

ממש מדהים, אני חושב שלבחור חברת הדברה, זאת משימה לא פשטוה. תודה על ההמלצות.

1.doc
הערה לקובץ
(26 KiB) עדיין לא הורד

היי חברים, אני קראתי מאמר מאוד איכותי על הרחקת יונים ורציתי לשתף אתכם, תקראו אותו זה ממש עוזר, בייחוד למי שמתכנן לבחור בעל מקצוע לתהליך הזה.

היי בהקשר לפוסט הזה, מצאתי מאמר מאוד נחמד למי שרוצה מוזמן לקרוא אותו.

"M-D הדברות"

יש לך ג'וקים בבית? נמלים? עכבר? חולדה?
או כל מזיק אחר הם נמצאים בכל מקום?
סתם מעוניין להדביר את הבית לקיץ? חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר משתלמת. מוטי- 052-8424210

או בקרו אותי באתר- www.mdhadbarot. co. il 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר