תודה ענקית לצוות שאיבת הצפות

תודה, תודה ותודה לצוות המופלא שממש הציל אותנו היום מנזק הצפה כבד ומחיר עקב מצב הרוח הגשום והסוער, היום בבוקר מוקדם התעורננו לעוד יום אבל לא שגרתי הגשם החזק והרוחות גרמו לנזק רב בביתנו ובעיקר בקומת המרתף שהיה מוצף כולו במים וגובהה ההצפה רק עולה ועולה, לא חיכנו חיפשתי באינטרנט ומצאתי חברה מקצועית שמספקת שאיבת הצפות בהתראה קצרה, וכך היה הגיע חברה מקצוענים ולא חיכו יישר הכלו לעבוד ולשאוב את המים מהמרתף, ובתוך חצי שעה לא נישראה טיפה של מים, צוות של מלאכים הגיע אלינו והרגיע אותנו מאוד, בנוסף הסביר אחד מהם למה נורצה ההצפה "משאבת המים של הבית פסקה מלעבוד" וגם סידר לי את המשבאה ללא תשלום, אז שוב פעם תודה ותודה רבה צוות של אלופים.

היי.

אני רוצה להוסיך המלצה על חברת ניקיון לשאיבת הצפות.

החברה פועלת ביעילות ומקצועיות רבה. והכי חשוב בעיני, היא פועלת בצורה ידידותית לסביבה.

שלום קוראים לי אלון, קמתי באמצע הלילה וכל הקומה התחתונה הייתה מוצפת מים.. התקשרתי לחברה בשם המבריקים  הם הגיעו תוך שעה, למיטב זיכרוני זה היה ב3:30 לפנות בוקר. הם הגיעו ושאבו את המים וייבשו את הקירות שנרטבו. אני ממליץ עלינם בחום הם נתנו עבודה מצוינת! תודה לכם על השירת המקסים http://amavrikim.co.il/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר