פתרון ירוק לג'וקים ומקקים

ממליץ לכל מי שלא אוהב להשתמש בפתרונות כימיים שמסכנים את הסביבה ובעיקר את הילדים וחיות המחמד שלכם.

מדובר בדבק ייחודי שיש לו ריח שמשגע את החושים של המקקים או דגי הכסף ושאר הזוחלים, והוא לוכד אותם בלי שפיזרתם חומר כימי

http://www.youtube.com/watch?v=Nrj9rX4v0nw

פתרון מעולה תודה , ועוד המלצה לסיוע בשמירה על איכות הסביבה , כדאי למדפסת שלנו להשתמש במיכל ראש דיו אשר עבר תהליך מילוי חוזר.

הדברה ירוקה היא פתרון נוח וידידותי הן למשתמש והן לסביבה.

כל שימוש במוצרים שהם ידידותיים לסביבה הוא אקט חיוני וחשוב מאוד.

ישנן דרכים רבות לשמור על הסביבה. אם כל אחד יעשה מעט ביחד נצליח לשמור על הכדור שלנו...

מערכת קירור

יש בקניון מרום ברמת גן חנות מיוחדת רק לפתרונות אקולוגיים ששומרים על איכות הסביבה 

החנות נמצאת לייד היינס רמת גן

והיא למעשה בתוך הקניון עצמו קניון ברמת גן

אם אתם רוצים לדעת כמה אתם שומרים על הסביבה וכמה אתם יכולים לשפר אני ממליץ על החנויות האלו

יש בקניון מרום ברמת גן חנות מיוחדת רק לפתרונות אקולוגיים ששומרים על איכות הסביבה 

החנות נמצאת לייד היינס רמת גן

והיא למעשה בתוך הקניון עצמו קניון ברמת גן

אם אתם רוצים לדעת כמה אתם שומרים על הסביבה וכמה אתם יכולים לשפר אני ממליץ על החנויות האלו

הדברה ירוקה היא דרך יעילה ונפוצה לטיפול במזיקים שאיננה עושה שימוש בחומרים כימיים שיש בהם להזיק לאוויר שאנו נושמים, למים שאנו שותים, לצמחייה ולבעלי החיים שמסביבינו. בהדברה ירוקה, או בשמה השני, הדברה אורגנית, נעזרים רק בחומרים אורגניים שמקורם מהטבע; תמציות ותערובות שהופקו מצמחים, פרחים, וגם שימוש באמצעים הומניים וידידותיים לחיה.

אין ספק שהדברה ירוקה עושה את העבודה כהלכה ושומרת לנו על הסביבה כהלכה, רק שלא כולם מספיק מודעים לזה, חשוב ליצור מוצרי פרסום בנושא שיעלו לאנשים ולסביבה את המודעות בנושא איכות הסביבה בעזרת מוצרים לוגו כזה או אחר שמסמל זאת.

אין ספק שהדברה ירוקה עושה את העבודה כהלכה ושומרת לנו על הסביבה כהלכה, רק שלא כולם מספיק מודעים לזה, חשוב ליצור מוצרי פרסום בנושא שיעלו לאנשים ולסביבה את המודעות בנושא איכות הסביבה בעזרת מוצרים לוגו כזה או אחר שמסמל זאת.

אם מדברים על הדברה ירוקה, אציין שהייתי בהרצאה במסגרת גמול השתלמות , הקורס על נושא איכוצ הסביבה ולמדנו כיצד לשמור על הסביבה בקלות, העלה לי את המודעות יותר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר