מחפשת בחורים ג'ינג'ים בני 18-23 לסדרה על ימי התנ"ך בהפקה קנדית

היי, אני מחפשת לסדרה על ימי התנ"ך שמצטלמת פה בארץ בחורים בני 18-23 עם שיער ג'ינג'י (לא קצר). אין צורך בנסיון משחק קודם ולמשתתפים יינתן תשלום הולם. למעוניינים, נא לשלוח בדחיפות תמונה עם שם, גיל ומספר טלפון למייל: casting.seret@gmail.com תודה ובהצלחה :) אביגיל

כלי עבודה

הבחנתי בכך שאנשים שמעולם לא עבדו עם פלדה אינם מצליחים לראות שאופנוע הוא בראש ובראשונה תופעה מנטלית. הם מקשרים מתכת לצורות נתונות; צינורות, מוטות, קורות, כלי עבודה - כולם קבועים ובלתי ניתנים להפרה, והם חושבים על המתכת כעל דבר-מה שבעיקרו הוא גשמי. אולם אדם שעובד במכונאות או ביציקה או בנפחות או בריתוך רואה "פלדה" כחסרת כל צורה. פלדה יכולה להיות בכל צורה שתרצה אם אתה מוכשר דיו, ובכל צורה חוץ מזו שתרצה במידה ולא. - רוברט מ. פירסיג מתוך הספר 'זן ואמנות אחזקת האופנוע'

קרמיקה עודפים

עברתי דירה לאחרונה ובזמן ההובלה נשברו כמה אריחים.. מזל שיש לי אריחי קרמיקה עודפים שאפשר להחליף. הבנתי שאפשר פשוט להסיר אריח קרמיקה למטבח שבור ולהתקין במקומו חדש מחפש רצפים שמסוגלים לחתוך אריחים קרמיים האם יש הכרח להשתמש במכונה WATER JET ?

מחפשת בחורים ג'ינג'ים בני 18-23 לסדרה על ימי התנ"ך בהפקה קנדית

היי, אני מחפשת לסדרה על ימי התנ"ך שמצטלמת פה בארץ בחורים בני 18-23 עם שיער ג'ינג'י (לא קצר). אין צורך בנסיון משחק קודם ולמשתתפים יינתן תשלום הולם. למעוניינים, נא לשלוח בדחיפות תמונה עם שם, גיל ומספר טלפון למייל: casting.seret@gmail.com תודה ובהצלחה :) אביגיל

שירותים ניידים

לפני שבוע ימים נשלחתי לייצג את מקום העבודה בחתונה של אחד הספקים הגדולים שלנו. אז באמת האירוע היה ממש מרשים: נגנים, רקדנים, הופעה חיה, קייטרינג שלא היה מבייש את ניקול ראידמן, וצוות מלצרים שכאילו נלקח היישר מסוכנות דוגמנות. למרות כל הרעש והצלצולים, מה שהכי אהבתי זה את קיומו של האירוע תחת כיפת השמים, באחד האזורים היפים בארץ. הפספוס היחיד הוא שבמקום לארגן קרון שירותים ניידים מפואר, הסתפקו בתאי שירותים כימיים.. האכזבה הייתה רבה. מישהו יודע מה העלות של ההשכרה לערב אחד? מתוכנן אצלנו בעבודה גם כן אירוע גדול..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר