הדברה ירוקה והדברה אקולוגית שמירה על איכות הסביבה מדוע כדאי לעבור להדברה זאת ?

בעשור האחרון במדינת ישראל אירופה וארצות הברית המגמה העיקרית לעבור לסביבה ירוקה לאחר הפגיעה המשמעותית באוזון ובסביבתנו קמו חברות הדברה שונות אשר יצאו עם פרסומים שונים על הדברה ירוקה הדברה אקולוגית רוב המדבירים במדינת ישראל משתמשים כיום בחומרי הדברה כימיים חומרי הדברה אלו פגעו בשרשרת המזון חומרי ההדברה הכימיים הינם שארתיים אמנם ונותנים מענה לרוב בעיות המזיקים אולם נדיפים ברוח ויכולים לזהם את סביבתנו כמובן גם את מי התהום כשאנו מתייחסים למונח שרשרת המזון הכוונה לדוגמה :פרה אוכלת עשב מורעל מאותה פרה שנחלבה מועבר החלב לתינוק שלנו ולכן כיום המגמה העיקרית לעבור להדברה ירוקה הדברה זאת אמנם ספציפית ופותרת באופן חלקי בעיות בתחום ההדברה אולם אין שימוש ברעלים כלל או מעט רעלים לדוגמה מלכודות דבק לעכברים מלכודות קפיץ לחולדות ג'לים לפתרון כנגד תיקנים וכיום גם נגד נמלים קיימים בתחום ההדברה מגוון מוצרים המאפשרים לאדם להשאר בסביבתו הטבעית ללא פגיעה כלל מלכודות כנגד עשים למינהן רוב המדבקות משמשות כניטור גילוי מקור הבעיה אולם אינם רעילים כלל לאדם ולסביבתו ולכן כיום המגמה לעבור לשיטת הדברה ירוקה והדברה שהינה אקולוגית לאחרונה התווספו חברות הדברה אלקטרוניות שגם הם נחשבות כהדברה אקולוגית כי אינם משתמשות ברעלים אולם אינם פותרות את כל בעיות המזיקים הרעיון שימוש באמצעים כמו סינוור כנגד עטלפים או שינוי בתדרי קול על מנת להבריח את היונים או המכרסמים

סוף סוף מישהו מדבר כאן על הדברה!

ברוך השם... הדבר הנוראי הזה עשה שמות בכדור הארץ במשך שנים, וממשיך לעשות. אני מתערבת השימוש של הדברה בתל אביב-יפו, הדברה כזו עם כימיקלים וחומרים נוראיים אחרים, הם מה שהפך את הירקון לכזה מגעיייייל! רק, אבל רק הדברה ירוקה. תדרשו את זה!

באמת שתחום ההדברה השתנה המון בשנים האחרונות וכבר יותר ויותר קל למצוא מדבירים שלא משתמשים בחומרים רעילים להדברה אלא ב"חשיבה ירוקה" שמנסה לפתור את בעיית המזיקים בצורות אחרות. גם החומרים הרעילים הם בעלי אחוזי רעילות נמוכה יותר מפעם. אני מכיר חברת הדברה שלא רק שדוגלת ב"חשיבה ירוקה" אלא גם מעבירה לימודי הדברה לקראת מבחני ההדברה, ומעבירה הלאה את הפילוסופיה שלהם. אפשר למצוא עוד מידע עליהם ועל חשיבה ירוקה כאן:

http://www.aya-hadbarot.co.il/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר