בניה ירוקה מהשלד ועד המפתח

חברת גדיש מעוז מאמינה בבניה ירוקה עם כל יתרונותיה, הבניה מדויקת בצורה מדהימה, חוסכת עלויות בטווח הארוך במיזוג אויר והחשמל. חברת גדיש מעוז בונים את המבנה שלך בחצי מהזמן עם איכות חומרים ברמות הגבוהות ביותר בארץ ובחול במחיר של בניה מבטון. חברת גדיש מעוז מאמינה ביחס אישי, מקצויות ואמינות לאורך כל הדרך, לפרטים נוספים באתר האנטרנט www.gadish-maoz.com או אם אחד היועצים שלנו בטלפון : 077-7179030 גדיש מעוז תמיד לשירותך איכותי. חזק. מהיר. ירוק
teel frame house2_s.jpg

בניה ירוקה

אני גם עשיתי בניה ירוקה באמצעות סגירת מרפסת תוך שימוש באלומיניום וקירות גבס ירוקים לסביבה. יש מגוון רחב של עבודות אלומיניום שמתאימות לבניה ירוקה ונותנות את האפשרות לבניה טובה ויציבה שלא פוגעת בסביבה

נשמע טוב מאוד למען האמת...

אני מאוד אוהב את כל התחום של בנייה ירוקה. בעבר חשבתי להיכנס אליו, איך בהפתעה נפלה עלי הזדמנות להיכנס שותף באיזו חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה ואני לא מצטער לרגע שנכנסתי לזה, בגלל שזה הצליח ובגדול. אבל אני מוביל את החברה לתחומי עיסוק נוספים, כמו אחזקה ואולי אפילו שיפוצים, ואולי, אולי, בסופו של דבר גם נתפתח לתחום של הבניה, הלוואי. בכל מקרה, תחום מעניין, אשמח לקבל עוד אתרים שמכילים אינפורמציה שונה, ופרטים נוספים על התחום. תודה רבה ובהצלחה.

בניה ירוקה, הדברה ירוקה, מיחזור, איכות הסביבה, התייעלות אנרגטית - חשוב חשוב חשוב!!!

האם שימוש בבטון הינו בנייה ירוקה?
אני עתיד לסגור חלק מהמרפסת שלי ואז החלו לקנן בי המחשבות...

אני אדם שמאמין מאוד שעתיד עולמנו תלוי בידיים שלנו.
הלא אנחנו אלו שמזהמים, מלכלכים, הורסים, מגלים חוסר איכפתיות העיקר שמשאלות לבנו יתגשמו.

אז שנייה לפני שאני עושה מהלך אני שואל האם שימוש בבטון הינו באמת ירוק?!
לפי כל הנתונים בטון הוא החומר הבעייתי ביותר מבחינת ייצור, הפסולת שהוא מייצר, והמפעלים שמייצרים אותו, בוא נגיד שלא
תומכים באיכות הסביבה.

אז מה אתם אומרים ? אולי סגירת אלומיניום?! אולי עץ?!

מה יבודד טוב יותר, מה יישמור על חום, מה יחסוך בחשמל? 

תשובות יתקבלו בברכה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר