בעל חנות, שאלה?

שלום רב ., יש לי חנות צבעים " טמבוריה" בעיר , כמדי יום אני מוציא מחוץ לחנות מספר מוצרים שבמבצע, אני דואג שאני לא מפריע למעבר , האם יש חוק שאוסר להעמיד מחוץ לחנות , האם יש הנחיות מה מותר ? האם אני צפוי לקנסות מהעיריה/ פקחים , ? תודה , ממתין לתשובה

העמדת מוצרים מחוץ לחנות

את השאלה יש להפנות לעירייה. באופן כללי הנושא מטופל בחוקי העזר הערוניים. לכל עיר יש את ההנחיות שלה. איתי

היתר הדברה

במידה ואכן מדובר בחומרי הדברה יש לבצע שתי בדיקות בסיסיות: 1. האם לבעל המחסן היתר הדברה בתוקף 2. האם חומרי ההדברה מאוחסנים ע"פ הנחיות המשרד לאיכות הסביבה סיוע תוכל לקבל במשרד לאיכות הסביבה מחוז ת"א אצל מרכז לחימה במזיקים או באגף לחימה במזיקים בירושלים

טעות בכתובת

סליחה ההודעה הוכנסה לשירשור הלא נכון

בעל חנות, שאלה?

שלום רב ., יש לי חנות צבעים " טמבוריה" בעיר , כמדי יום אני מוציא מחוץ לחנות מספר מוצרים שבמבצע, אני דואג שאני לא מפריע למעבר , האם יש חוק שאוסר להעמיד מחוץ לחנות , האם יש הנחיות מה מותר ? האם אני צפוי לקנסות מהעיריה/ פקחים , ? תודה , ממתין לתשובה

ישנו חוק עזר עירוני -הפרעה לשטח מעבר ציבורי -זה סיפוח שטחים לחנותך -תחשוב לביתך

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

היתר הדברה

במידה ואכן מדובר בחומרי הדברה יש לבצע שתי בדיקות בסיסיות: 1. האם לבעל המחסן היתר הדברה בתוקף 2. האם חומרי ההדברה מאוחסנים ע"פ הנחיות המשרד לאיכות הסביבה סיוע תוכל לקבל במשרד לאיכות הסביבה מחוז ת"א אצל מרכז לחימה במזיקים או באגף לחימה במזיקים בירושלים

רצוי גם לקחת מדביר עם רישיון

לא כל המדבירים עומדים בדרישות החוק ועל כן אם אתה רוצה לעשות הדברת מזיקים רצוי לבדוק את התעודות של חברת ההדברה מראש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איכות הסביבה
בחר
בחר