יומנו של פנטזיסט – או – תפוס – 19.02.2008

And… I'm back!!! כן, גם דברים טובים מסתיימים, כמו סערות חורף נפלאות, כמו שלג נדיר במדבר וכמו חופשה נעימה וטורים של חקיינים... היום הכל בעולם הולך לכיוון של חיקוי, והזול יותר טוב יותר. אפשר לקנות היום רולקס ב-3$ בבזאר הגדול של איסטנבול, או ברייטלינג ב- 4$ בתאילנד. כנראה שגם יומנים של פנטזיסטים אפשר כבר לחקות היום... השאלה, חברים יקרים, היא מה תעדיפו- את המקור או את מה שאפשר להשיג בשווקים בכל עיר? את מה ששמאי יעריך במיליונים, או את מה שמטילדה מרחוב טשרניחובסקי תחשוב שהוא הדבר האמיתי? את הנאמנות לעבודה הקשה, למוניטין ולהתמדה, או את המרק אינסטאנט, המוניומנט המודרני לתרבות החאפ-לפ. הבחירה בידיכם, כמו תמיד. חופשת האולסטאר מאחורינו, והיא הייתה טובה במיוחד. המשחקים עצמם היו מהנים, גם אם טפשיים להחריד. דוויט האוורד באמת נראה כמו אלוהים, וג'ייסון קאפונו מעולם לא גרם לשלשה להיראות כל כך משעממת, במובן החיובי של המילה, ומי כמוני מסתכל על הידית הזו בקנאת סופרים... מה שכן, אני חייב להודות שאני לא נהנה לראות את לברון עושה כמעט טריפל דאבל, ולדעת שזה לא נחשב לי בסיכום העונתי של ליגת הג'נטלמנים. לברון my precious... לא מעביר אותך בטרייד בחיים... אתם שואלים איך העברתי את החופשה? ישנתי, עשיתי שיעורים (זוכרים את מילות השיר "בחלומי חזרתי לבית הספר התיכון, ולא הכנתי שיעורים"? אז אני באמת חזרתי לבית הספר התיכון, sort of, ואני מכין שיעורים...), וחיפשתי טריידים. מצאתי רק אחד. אני נפרד בזאת מקניון שבעת הכוכבים ומעביר את מבצעי סוף העונה אל החובצרים. אני נאלץ להזהיר אותם- לכל מבצע סוף עונה יש גם...סוף עונה... ודי לחכימא ברמיזא. מאידך, אל התאגיד מגיע השאנסון של בוריס דיאו, שמעתה אני מקווה שישורר לי טריפל דאבלים, יותר מאשר יצחין כמו תעלות הביוב של סן ז'רמן... וכאקורד סיום אני יוצא הלילה אל קניון שבעת הכוכבים עוד פעם אחת, למסע קניות אחרון בו אני מקווה להצטייד היטב בקצת בלוקים לאיטום הקטגוריה ובקצת סטילים לגניבת דעת מהיריב, לפני החורף הארוך הקרב ובא. כמה חבל שהמשחק הוא דווקא בבוסטון, לא מקום מועדף על שחקני הפנטזי. וזהו. היום מסתיימת כאמור חופשת הפנטזי וחוזרים לליין אפ כמעט מלא. התוכנייה שוב מפוצצת משחקים, כל העמדות תפוסות ומסתבר ש... גם הצוואר שלי. קמתי באמצע הלילה תפוס מכל הכיוונים ואני יכול להביט עכשיו רק ישר. אני כמעט בוודאות Ruled out למשחק ביום חמישי בספורטק. זו בטח מזימה של אשתי ושל לברון. שניהם לא רוצים שאביט יותר מדי לשום מקום, אז הם בטח חברו לסידור הלא אורתודוקסי הזה. נו מילא, אז לא אביט היום לשום מקום. אמנם בירושלים ובצפון המדינה יורד קצת שלג לפי הדיווחים, אבל בדרום תל אביב, אליה אני יוצא עוד מעט, אין שום דבר לראות, תאמינו לי. מקווה שיושלג עליכם ותזכו לבנות אישלג, דןטאון, Living the fantasy

רק תזכיר לי איפה הליין אפ המלא פה?

כל כך תפוס מאז האולסטאר שאפילו השחקנים שלי לא משחקים ביום שאחרי. מי שירוץ בהרכב היום הם לא פחות מפישר, בנו אודריך המפוקאפ המהיר ודשון סטיבנסון. אליהם יצטרפו הבכירים איגי וג'קסון. זה ליין אפ מלא? זה?!

טוב, אז לא מלא...

אבל די עמוס... לפחות אצלי. תופס אותי על קטנות, הא?

חח נהניתי לקרוא :)

המומלצים שלי:
נסים את כהן ניסן - עורכי דין בחיפה

משאבי אנוש - hrus.co.il

שעוני יוקרה יד שניה - gotawatch.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA - עולם של פנטזיות
בחר
בחר