מוצרים בהשגחת הבד"ץ

איפה ניתן להשיג מוצרים בהשגחת הבד"ץ בעיקר בצק סוכר וצבעי מאכל, אני גרה קרוב ליהוד, אור יהודה, לוד והסביבה, בתודה שרית

ברוב החנויות המתמחות יש להם סחורה בד"ץ

בהצלחה

הי בוקר טוב. תודה על התשובה אבל בדקתי ובכל החנויות אין בד"ץ ואם יש רק חצי ק"ג

איפה משיגים?

צבעי מאכל בד"ץ לא יקרים כל החנויות מוכרים בחצי ק"ג ומאוד יקר

בצק סוכר בהשגחת בד"ץ אפשר להשיג בחנות שנקראת "שום פלפל ושמן זית"

באזור התעשיה של שילת (ליד מודיעין)

שרית בוקר טוב וברוכה הבאה לפורום.

אני גם מנסה להשיג בד"כ מוצרי בד"צ בגלל גיסי וגיסתי אז אני יודעת שבmr.cakeבאיזור התעשיה של נתניה _חנות גדולה מאוד)יש בצק סוכר של המרשלג של בד"צ בקופסא של 4 ק"ג ולגבי צבעי מאכל יש צבעי ג'ל של הרבנות הראשית-לא הצלחתי להשיג בד"צ אבל כדאי לך לברר שוב אצלהם,יש להם אתר גדול באינטרנט ואם אני לא טועה אפשר להזמין משלוח,כנסי לאתר שלהם ותבררי פרטים מדויקים,בהצלחה,עדה.

בצק סוכר בהשגחת בד"ץ אפשר להשיג בחנות שנקראת "שום פלפל ושמן זית"

באזור התעשיה של שילת (ליד מודיעין)

תודה על התמיכה בנות אתן מקסימות!!!

שרית בוקר טוב וברוכה הבאה לפורום.

אני גם מנסה להשיג בד"כ מוצרי בד"צ בגלל גיסי וגיסתי אז אני יודעת שבmr.cakeבאיזור התעשיה של נתניה _חנות גדולה מאוד)יש בצק סוכר של המרשלג של בד"צ בקופסא של 4 ק"ג ולגבי צבעי מאכל יש צבעי ג'ל של הרבנות הראשית-לא הצלחתי להשיג בד"צ אבל כדאי לך לברר שוב אצלהם,יש להם אתר גדול באינטרנט ואם אני לא טועה אפשר להזמין משלוח,כנסי לאתר שלהם ותבררי פרטים מדויקים,בהצלחה,עדה.

מוצרים בד"ץ

אני חדשה בתחום וגם אני חיפשתי מוצרים שיעמדו בדרישות הכשרות המחמירות ביותר אז פניתי למומחה בעל שם בכשרות שהוא יועץ של הבד"ץ לענייני כימיקלים וכדומה וביררתי לגבי צבעי שוגרפלייר שהם בעלי הכשר מקובל ונחשב באנגליה - קדסיה. הוא אמר שזה מקביל לבד"ץ הישראלי ולגבי תמציות טעם עדיף מה שתמצאי בחנות עם חותמת הבד"ץ. לגבי בצק בד"ץ לא יצא עדיין כזה ובינתיים יש שלוש אפשרויות- 1. להכין בבית-מסובך 2. לקנות חתם סופר - vero או המרשלג 3. לקנות את הסוג החדש של סער בהשגחת הרב מחפוד אני בטוחה שלגבי הפונה תשובתי מאוחרת אך אני מקווה כי תשובה זו תועיל לכל מחפשות מוצרי הבד"ץ בתחום המלהיב הזה כמעט שכחתי- לגבי cmc אם יש לך מהולנד מחברה שאת שמה אני אפילו לא בטוחה ששמעתי נכון -נוביאנד?! אז את מסודרת בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל - עוגות מקושטות
בחר
בחר