בת 48, גרושה ,מעונינת בקשר עם אישה, לפגישות, שיחות, בילויים

חזרתי לארץ לאחר שהות בארהב שם גם התגרשתי.. היה לי נסיון חד פעמי עם העובדת שלי, שהיתה אמריקאית מחפשת מישהי לחברות, לא רוצה שהסקס יהיה המניע לקשר אלא האפשרות להפגש, לשוחח, לבלות... אפשר ליצור איתי קשר: rutyhayafa@nana.co.il

אה, כן ואם אפשר לא מעשנת.!

תגובה

היי רותי שמי דפנה נשואה בת 50 לא מעשנת...... לי ניסיון קצר מאוד לפני מספר שנים עם חברה מהעבודה. כפי שכתבת לא רוצה שהסקס יהיה המניע לקשר. מוכנה לכתוב במייל כל שתרצי. אשמח לתגובה. דפנה.

מייל

dafnaa9@walla/co/il

דפנה בוקר טוב

קראתי את הודעתך אשמח לשוחח עימך במייל גם אני רוצה להכיר ידידה שתהיה לה אוזן קשבת ולא רק סקס נא שלחי לי מייל ונשוחח שהיה לך אחלה יום ביי נב אני לא מעשנת

בת 48, גרושה ,מעונינת בקשר עם אישה, לפגישות, שיחות, בילויים

חזרתי לארץ לאחר שהות בארהב שם גם התגרשתי.. היה לי נסיון חד פעמי עם העובדת שלי, שהיתה אמריקאית מחפשת מישהי לחברות, לא רוצה שהסקס יהיה המניע לקשר אלא האפשרות להפגש, לשוחח, לבלות... אפשר ליצור איתי קשר: rutyhayafa@nana.co.il

רותי היפה שלחתי לך מייל חזרי אלי במייל

תגובה

היי רותי שמי דפנה נשואה בת 50 לא מעשנת...... לי ניסיון קצר מאוד לפני מספר שנים עם חברה מהעבודה. כפי שכתבת לא רוצה שהסקס יהיה המניע לקשר. מוכנה לכתוב במייל כל שתרצי. אשמח לתגובה. דפנה.

כתובת מייל

לא כתבת לי את המייל שלך שלי מופיע את יכולה לכתוב

רותי היפה שלחתי לך מייל חזרי אלי במייל

רותי היפה?

האם התכוונת לרותי בלבן?

כן התכונתי לרותי היפה לא ידעתי ששינית שם

תגובה

דפנה היי

דפנה היי כתבי לי את המייל שלך ונדבר או שלחי לי מייל רק היום ניכנסתי לאתר כי לא הייתי בארץ ביי

מייל

dafnaa9@walla/co/il

שלחתי לך מייל חזרי אלי

כנסו לאתר שלנו, ותוכלו לדבר עם הבנות הכי שוות הכי סקסיות, והכי כוסיות בארץ, שיחות סקס, שיחות למבוגרים, ושיחות אירוטיות, כנסו לאתר שלנו http://sexycalls4you.com/

תתקשר אלי מאמי 1919-121-936 שלוחה 1, קוראים לי דנה מחכה לך ערומה ורטובה

תתקשר אלי מאמי 1919-121-936 שלוחה 2, קוראים לי בר מחכה לך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לסביות - בת לוקחת בת
בחר
בחר