שוקביט , רוד בוי וסלקטור אלקנה שישי ה 29.2.08 בסלואו

ראסטות נכבדות השבוע יהיה שמח וגם בלאגן גדול בסלואו שורפים את המועדון: selecta L - KANA RUDE BOY SOUND SHOCKBIT SOUND ראסטות נכבדות , מסיבה מיוחדת הפעם , מענין לשמע את אלקנה , זאת פעם ראשונה שלו אצלנו ושמעתי עליו ביקורות מעולות את רוד בוי ושוקביט אני לא צריך להכיר לכם ... הפעם נרחיב את ההגברה והבר גם לקומה העליונה , כולל סאב וופר ושני ספיקרים נוספים jah bless כל השפע הזה בסלואו משה כמובן רח המחוגה , מס 4 , ת"א 35 שח מחצות
eb-front.jpg

big tingz agwaaaan

הופה הופה

big tingz agwaaaan

כשחושבים על זה..

זו מסיבה של פעם בארבע שנים

ראסטות נכבדות השבוע יהיה שמח וגם בלאגן גדול בסלואו שורפים את המועדון: selecta L - KANA RUDE BOY SOUND SHOCKBIT SOUND ראסטות נכבדות , מסיבה מיוחדת הפעם , מענין לשמע את אלקנה , זאת פעם ראשונה שלו אצלנו ושמעתי עליו ביקורות מעולות את רוד בוי ושוקביט אני לא צריך להכיר לכם ... הפעם נרחיב את ההגברה והבר גם לקומה העליונה , כולל סאב וופר ושני ספיקרים נוספים jah bless כל השפע הזה בסלואו משה כמובן רח המחוגה , מס 4 , ת"א 35 שח מחצות

איתן?...

איתן טגה מארגן את זה ביחד איתך?!

כן , איתן

איתן תגה

PARTY WI COME FI PARTY

דאנס נייס, סלואו משה, שמח יהיה זה בטוח.... WI DEYA!! DE MIGGLE EAST RULLA

Faya

כן , איתן

איתן תגה

גילאים?

מוגבל..?

בגדול 18+

בקטן 17 שמכורים לרגאיי

לא תהייה לך בעיה..

דברי איתי --->>> 054/4945522
עבור לעמוד