שיגעון בסלואו 15.02.2008 רגאיי כיוון היפ הופ עם:...

ראסטות נכבדות , יזיזים ויזיזות השבוע דאנס שלא מומלץ להחמיץ עם: ריאליטי (איימר סאונד) ))))))))))))) ראסטהגירל (שוקביט סאונד) ))))))))))))) סבגו - אוריג'ינל ב"ש ))))))))))))) הסלקטורים יתמקדו הפעם ברגאיי כיוון היפ הופ , שילוב שנותן בראש ומרקיד בטרוף (שלנו) יום שישי מחצות בסלואו משה המחוגה 4 , פלורנטין 35 שח

now here's come de ting datv we luv to call...........

P-A-R-T-Y בלי יותר מידיי בירבורים על מה ,למה ואיך.... ריאליטי,ראסטהגיאאאאלל מחוזקת בסי.לי ! והיוט' הכי מטורף מדרום המדינה...סבגו ! אלכוהול וכניסה במחיר סימלי.... מוזיקה עד אור הבוקר... דאנסהול/היפ הופ והשד יודע מה עוד.. יהיה עמוס,חם ולח.......חושבים ? ? זה תלוי בכם. סלמאת

well

רגאיי - היפ האפ..את המוזיקה הזאת הכרתי דרך הרגאיי,אף פעם לא חפרתי בה כמו במוזיקה מהאי,והתחברתי לדברים מאוד מסויימים כמו פאק,ביגי,נאס,בון טוגז,די אמ אקס,מוב דיפ.הוו טאנג ועוד דברים בסיגנון..את השמות האלה אתם לא תישמעו בדאנס המדובר..ומה שהולך באמ טי ויי בייס גם לא,לא מת על מה שהולך שם..אבל מה כן? ד-א-נ-ס-ה-ו-ל! היפ הופ בשילוב חבר'ה מהיארד גם יהיה,ממש עכשיו מיתבשלים כל מיניי עיניינים לערב הזה..צפו להפתעות! בב"ש רוב הניגונים שאני מריץ מ2003 בערך הם בכיוון קנצ'נס\רוטס\ראגה..את הבאשמנט אני משאיר בבית רוב הפעמים,אבל כשאני בא למרכז אני מביא את זה איתי..(תמיד החבר'ה אומרים שאת זה אני עושה הכי טוב)מי שהיה נוכח באותו וינטג' דאנס ליפניי כמה חודשים יודע מה הכיוון,מי שלא אני מזמין אותו לישמוע! אין איזה שם מפוצץ מחול אבל כל מי שאוהב דאנסהול ורגאיי מוזמן ליראות מה עומד מאחורי הניק.. על החבר'ה האחרים שיתחזקו את העמדה אין צורך להרכיב.. בחורות,מצטים,זיקוקים,מרגמות,ראשי חץ וכו' עליכם.. דאנסהול,בידור,צרחות,פיטות עם חומוס וחמוצים..עליי! אני לא יריץ פה רשימה של שמות,מאסיב אתם יודעים מי אתם..תגיעו! kaboom

ehhh

sick head nuh good הקרתי*** פיתות*** ah party we ah party blessed

אצלנו קוראים לזה

frog Back Hoola Hoop Tek weh yahself Rum Ram Giggy Giggy Weddi Weddi Willie Bounce Wacki Dip Doctor Bird Red Carpet Buss A Wine Hot Wuk Parachute אומר לכם משהו ? מצלצל מוכר ? Ah Party We Ah Partyyyyyyy ועכשיו, תורן של הבחורות להראות מה הן יכולות לעשות לכם.... Female Ansa Say No Mow !!!

שיגעון בסלואו 15.02.2008 רגאיי כיוון היפ הופ עם:...

ראסטות נכבדות , יזיזים ויזיזות השבוע דאנס שלא מומלץ להחמיץ עם: ריאליטי (איימר סאונד) ))))))))))))) ראסטהגירל (שוקביט סאונד) ))))))))))))) סבגו - אוריג'ינל ב"ש ))))))))))))) הסלקטורים יתמקדו הפעם ברגאיי כיוון היפ הופ , שילוב שנותן בראש ומרקיד בטרוף (שלנו) יום שישי מחצות בסלואו משה המחוגה 4 , פלורנטין 35 שח

אצלנו קוראים לזה

frog Back Hoola Hoop Tek weh yahself Rum Ram Giggy Giggy Weddi Weddi Willie Bounce Wacki Dip Doctor Bird Red Carpet Buss A Wine Hot Wuk Parachute אומר לכם משהו ? מצלצל מוכר ? Ah Party We Ah Partyyyyyyy ועכשיו, תורן של הבחורות להראות מה הן יכולות לעשות לכם.... Female Ansa Say No Mow !!!

sick bad we sick baaad

ויש לנו תוספת מרעננת וסקסית להרכב הנשי של הערב : גלתו AKA Gyallllll פעם ראשונה במתכונת הזו - צפו להפתעות....

you know we don't play around...

אנחנו מגיעות הערב מפוצצות באנרגיות ובוייבז, במטרה להרקיד, לרקוד וקצת ללמד - עוד לא ראיתם כזה דבר. יהיה MAD, אל תפסידו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס - לוח מודעות והופעות
בחר
בחר