30.6 בסלאו משה zVuLoOn DuB sYsTeM, MY LORD SOUND, RAS KULCHA

ערב roots & culture מיוחד עם live session של zVuLoOn DuB sYsTeM הרכב של חמישה נגנים שעבד יחד עם ras kulcha מדאב פלאוורס שעושה את ה- dub wise ב live + תגבורת של Rankink Levy ב live DJ style. חוץ מההופעה יהייו גם סטים משובחים של RAS KULCHA ושל MY LORD SOUND. כל זה קורה ב30.6 בסלאו משה. 20 ש"ח בין 23:00-24:30 35 ש"ח אחרי. ובקשה למנהלי הפורום, תרשמו את ההודעה על המסיבה בשורת המחץ! תודה

הפלייר

יייייאאאאאשששששששששששששש

Looking forward Rankin levy pure live vibez pon stage Bigop

הפלייר

עוד נסיון

אולי הפעם?

ערב roots & culture מיוחד עם live session של zVuLoOn DuB sYsTeM הרכב של חמישה נגנים שעבד יחד עם ras kulcha מדאב פלאוורס שעושה את ה- dub wise ב live + תגבורת של Rankink Levy ב live DJ style. חוץ מההופעה יהייו גם סטים משובחים של RAS KULCHA ושל MY LORD SOUND. כל זה קורה ב30.6 בסלאו משה. 20 ש"ח בין 23:00-24:30 35 ש"ח אחרי. ובקשה למנהלי הפורום, תרשמו את ההודעה על המסיבה בשורת המחץ! תודה

Respect Gal Barbie!!

מרגש....

אמנם עוד לא מעט זמן - אבל לגמרי מרגש - ולחלוטין יוצא דופן בנוף המוזיקלי המקומי. גם הרכב ג'אזי - גרובי צעיר, גם ינון - ראס קולצ'ה (dub flowers) על הפטיפונים והלייב מיקס וגם רון ראנקינג לוי מרביץ במיקרופון ובצעדי הריקוד. jah live! הנה ערב יוצא דופן לצפות לו! כבוד, ג'מעה!

כבוד לך אמנון, אם לא אתה, כל הסיפור הזה לא הייה קורה

הכל התחיל כשניגנו בהרכב קצת שונה במסיבת הרחוב בפלורנטין בסילבסטר האחרון. אח"כ קראתי את מה שכתבת פה בפורום על מסיבת הרחוב ומשם כבר דיברנו טלפונית וכך נוצר הקשר עם kulcha. בקיצור big up ענקי על הספורט ובכלל. אסף Zvuloon Dub System

בקשה נרגשת למנהלי הפורום

תנו קצת ספורט לסצינה המקומית ותוסיפו את המסיבה הזאת לשורת המחץ!!! תודה

כבוד לך אמנון, אם לא אתה, כל הסיפור הזה לא הייה קורה

הכל התחיל כשניגנו בהרכב קצת שונה במסיבת הרחוב בפלורנטין בסילבסטר האחרון. אח"כ קראתי את מה שכתבת פה בפורום על מסיבת הרחוב ומשם כבר דיברנו טלפונית וכך נוצר הקשר עם kulcha. בקיצור big up ענקי על הספורט ובכלל. אסף Zvuloon Dub System

כבוד לכם

אסף, בוא לא נתחיל להשתפך פה, מעל דפי הפורום, אבל הכבוד לגמרי לכם. אני לחלוטין עשיתי את המעט שיכולתי כדי לתת דחיפה. השידוך עם ינון ואח"כ עם רון היה כתוב ובגדול על הקיר, אני פשוט הייתי בזווית שקל בה לקרוא. מחכה בקוצר רוח.... אמנון.

בקשה נרגשת למנהלי הפורום

תנו קצת ספורט לסצינה המקומית ותוסיפו את המסיבה הזאת לשורת המחץ!!! תודה

בקשה נרגשת ל z dub

בקשות מהסוג הזה נא לעשות בפנייה במייל ולא על גבי דפי הפורום, המייל שלי : rastagirl01@walla.com תודה מראש ושיהיה המון בהצלחה מאתנו תמיד תקבלו את מקסימום הסופורט , זה בטוח .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס - לוח מודעות והופעות
בחר
בחר