אתר הכרויות חינם ללא דמי מנוי

3.משה קהתי-לילינבלום 48 גדרה  מיקוד: 70700 

4. יפית שוורץ – אלחריזי 16, דירה 3, ראשון לציון מיקוד: 75770

5. יונתן באואר - מושב בית חלקיה 7 מיקוד 76815

6.תומר מועלם – צבעוני 43 יבנה  מיקוד 81573

אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם. 

צעד-2 

הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מס 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מס 5, 5 נהייה 4..וכ"ו) והוסיפו את שימכם כמספר - 6 ברשימה. 

צעד-3 

השתמשו ב-  msn , hydepark,walla ,nana,Goop,Fxp ,Tapuz, ynet ,netscap 2000דולר, פורום אמיתי, וכו'.. חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים צרו לעצמכם אפילו בלוג ועוד..) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן! 

צעד-4 

שנו כמה דברים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם 

לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!! 

כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע. 

בבקשה זכרו! 

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. 

הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה, של 5 ש"ח כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם מגיעה למקום מס 1, אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!! 

מתוך 300 הודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמס 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס 5, ורק 7 אנשים יענו לכל 1 מהשש המקוריים, זה עוד 245 ש"ח. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח נוספים. 

343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש"ח!! 

או קיי, עכשיו זה החלק של הכיף האמיתי, כל אחד מ-2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל-300 קבוצות עם שמי כמס 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!! 

זכרו "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש"ח האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30 ש"ח + 6 בולים? 

אני לא - ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו!  גם לסקפטים שבינינו – תודו שזו השקעה קטנה ששווה לנסות אותה... 

הערות: 

*אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. .

*מקסימום ,לא הלך לכם נסו עוד פעם מהתחלה ,זה רק 30 ש"ח ו6 בולים.

* זכרו  תהיו הגונים , וכולנו מרוויחים....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים