רעיון ל 14.10

רעיון ל 14.10

היי לכולם.. ב 14.10 אני חוגגת 18, אני חושבת ש18 זה ה--- גיל, לכן אני צריכה לחגוג את זה כמו שצריך, עם הרבה ח'ברה, וכייף. אבל אני צריכה רעיונות , מה לעשות, איך לארגן, לאן לצאת? אבקש את עזרתכם ואת הרעיונות שלכם. תודה מיטל

מממ...יש לי הצעות בשבילך

אחד זה לעשות משהו שאני עשיתי ביומולדת 18 שלי, אצלי במקרה שניים מבין החברים הכי קרובים שלי היו להם יומולדת אחרי בגג שבועיים, אז שלושתינו אספנו כל אחד את חבריו הטובים(רובם חברים משותפים חלקם לא) יצאנו בערך 20+ חבר'ה והתנחלנו במסעדת פאפאגאיו בחיפה במשך כמעט 5 שעות של אכילה שתיית אלכוהול וצחוקים לא נורמאליים, עוד אפשרות זה מה שחברים אחרים שלי עשו לכבודי ולקחו לים לסוף שבוע, סוף שבוע מדהים של דברים הזויים ואסורים (או לפחות חלקם היו אסורים לפני גיל 18,וגם זה חלק קטן) בקיצר סוף שבוע חלומי במובן מסויים,עוד דבר זה פשוט לשכור מועדון טוב וקרוב ולערוך בו מסיבה בת זונה משהו מטורף! וזהו לצערי מוחי התרוקן מרעיונות, אב את בהחלט מוזמנת להתייעץ איתי שוב אם תצטרכי שלך פרדי

אלכוהול

אולי זה לא המקום להעלות את זה אבל בכל יום הולדת שתיהיה לך לא משנה 18 או 17 את צריכה לעשות את הדברים שאת אוהבת ואם את אוהבת אלכוהול ולדפוק את הראש כמו רובנו.... אז בחרי לך איזה מקום(השבט שלך)תביאי מוזיקה(מערכת+מחשב ימאלו את המשימה)והרבה אלכהול טוב(או כל מה שכספך יכול לקנות) בברכת יום הולדת שמח ואם בא לך להזמין אותי אני פה....חח דוד שבט שחר!

כמה פעמים אני יכול להגיד לך?

אתה הכי חנון הומו שיש!!!!! לא ראיתי חנון הומו כמוך בשום מקום!! חחח..מה שלומך אחי? הכל טוב ביקנעם השקטה?

חחח

ממתי טוב ביוקנעם? חח דרך אגב אחי עשיתי ראסטות1

מה?!?!?!!

אחי איך שאני וזר לארץ נשבע לך! לא עובר שבוע אני מגיע אליכם!!!!

אני מחכה לך אחי

לאן אתה טס?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים
בחר
בחר