שמיניסטים יקרים..

תנצלו כל שנייה ושנייה מהשנה הזאת, אל תתחרטו על שום דבר, זאת השנה האחרונה שלכם, בשבט, בבית השני. היא אולי לא תהייה הכי מדהימה, אבל היא תהייה הכי משמעותית. היא בעצם השנה שמסכמת את כל השנים ביחד, אחריה כלום לא יהיה אותו הדבר. תנסו לעבור אותה בכמה שפחות סכסוכים, בכמה שיותר כיף ותשמרו כמה שיותר זכרונות. הלוואי שהייתי יכולה לחזור קצת אחורה :)

אני מצטרף לירדן

אין לכם מושג כמה אתם תהנו בשנה הזאת וכמה היא תהיהי טבועה בכם, אני עד עכשיו עוד לפעמים בטוח שאני עדיין שמיינסטים כי אצלי נגמרה השנה הזאת רק לפני קצת יותר מחודש ואני כבר מתגעגע, תנצלו אותה עד לתומה!!!!!

כנ"ל... כל מילה מילמילאן! (אה אה אה)...

הלוואי והייתי שמיניסט עכשיו.

אני מצטרף לירדן

אין לכם מושג כמה אתם תהנו בשנה הזאת וכמה היא תהיהי טבועה בכם, אני עד עכשיו עוד לפעמים בטוח שאני עדיין שמיינסטים כי אצלי נגמרה השנה הזאת רק לפני קצת יותר מחודש ואני כבר מתגעגע, תנצלו אותה עד לתומה!!!!!

לכל התשיעיסטים שנשארו שמיניסטים בנפשם!

אנחנו לא עוזבים את פורום הזה זה דבר ראשון, ברור לכולנו!? יופי... עד שפרדו'ש ייזכר שאני והוא צריכים לפתוח פורום צוגרים כבר נהייה מרכזים בוגרים אז פרדי יאללה צריך להזיז עניינים מותק!!! דבר שלישי-באמת תנצלו כל שניה שלכם בשבט למה בסוףהשנה אתם לא תאמינו כמה מהר זה עבר אג השבט שלי פתח היום שנה, מה איתכם?

סורי על הייבוש בובה....

פשוט אני כל הזמן בנסיעות שקשורות לעבודה או עובד, לדוגמא אני טס לחו"ל עוד יומיים בגלל משהו שקשור לעבודה, אני ידבר איתך על הפורום עוד שבוע כשאני יחזור
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים
בחר
בחר