התפקדות חדשה!

מאיפה אתם? מי אתם? הזמנתם כבר חולצה?

ליהי, שבט איתן צופי ראשל"צ, וכל השכבה שלי הזמינה חולצות! (3 אנשים)

פרדי שבט יזרעאל עפולה הנהגת צפון..והזמנתי חולצות לי ולמספר חבר'ה שרצו

מידד לוי, שבט אלון קרית טבעון (ש"ש לעתיד בגרעין הנהגתי צפון ומרכז מפעלים בהווה) לא הזמנתי

אלון רזניק, שבט דן ת"א, לא הזמנתי חולצה...

שלומית אלבז, שבט לפיד הנהגת מרכז. יו"ר ועדת חולצה!!!

חבר'ה העניינים הולכים סבבה בקרוב תקבלו את החולצות היפות שלכם מי שלא הזמין- פארש! חחחחח סתם שיהיה יום קסום ומנצנץ לכולם שלומק'ה!

אֶיל ברזן, שני הנהגות, חתיך עם עיניים כחולות, קול סקסי בסגנון ציפור, לא הזמנתי את החולצה המכוערת

ואני בשתי הנהגות אמרתי כבר?!

אני משתדל שלא להתלהב מזה, אבל אם אתה מתעקש...

התפקדות חדשה!

מאיפה אתם? מי אתם? הזמנתם כבר חולצה?

שני צופי ים יפו הנהגת ת"א ואף אחד אצלי בהנהגה לא נראה לי יודע על החולצה בכלל.

אני משתדל שלא להתלהב מזה, אבל אם אתה מתעקש...

אתה כולך גאווה עצמית בשמים אבל אתה שווה לתחת!

מה אתה מתלהב בכלל? אתה כולך הומו!!! עם קול של ציפור על מי אתה עובד שעבר לך הקול הזה? לך תנהל פורום שמיניסטים... לך תעשה מעשים, אתה רק מדבר!!!!!!!!!!!!!!!!!! הומו..... דיסלקט..... שלך תמיד... * (*) *

חאלאס!

חש גיבור

אני לא צריך אותך בשביל לדעת מי אני

תגיד שאני הומו חופשי.. כמה שבא לך.. לי מספיק שאני יודע שזה לא נכון. אם בא לך, תכתוב את זה כמה שאתה רוצה. אני הומו? אתה הומו! לוזר! כותב כאן כמו דפקט, מסתתר מאחורי הכוכביות שאתה בטח תוקע לעצמך בתחת!

איל

יש מקום לפלורליזים בחברה דמוקרטים כל עוד זה לא בא על חשבון פגיה באחרים, תעשה טובה תמחק תהודעות האלו....אין טעם להשאיר אותן כאן...זה סתם מיותר, לא מכובד ולהשתמש בפורום כמקום להוצאת דיבה על אנשים זה....פשוט לא. אז תמחק, ויאללה, שיחשבו מה שבא להם.

לא יכולת לתת תשובה טובה יותר... אבל כמו שדובי אמרה... תמחק

איל

יש מקום לפלורליזים בחברה דמוקרטים כל עוד זה לא בא על חשבון פגיה באחרים, תעשה טובה תמחק תהודעות האלו....אין טעם להשאיר אותן כאן...זה סתם מיותר, לא מכובד ולהשתמש בפורום כמקום להוצאת דיבה על אנשים זה....פשוט לא. אז תמחק, ויאללה, שיחשבו מה שבא להם.

אני משאיר אותן רק מסיבה אחת

שתראו. שתראו ותדעו שכשהאיש הזה יגיד סוף סוף מיהו תדעו לתת לו את הבעיטה הנכונה. אני משאיר את זה כדי שתראו לאיזו רמה אנשים מסוגלים להגיע, עד לאן אנשים מוכנים ללכת רק כי הם מפחדים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים
בחר
בחר