לכל השמיניסטים למי שמעוניין בחולצה

מי שמעוניין בחולצה יש לשלוח לי עד יום שני 20 שקל לפרטים הבאים לכבוד יועד בןטל כתובת שדרות בין גוריון 71/26 מיקוד 26424 נא להודיע לשמיניסטים בשבטים ובשבטים הקרובים

עיר

קריית מוצקין

יועד היי

אני משבט שורק בבית שמש הנהגת ירושלםי.. רק היום נכנסתי לפורום אחרי המון זמן שלא נכנסתי.. אז אני ישלח היום או מחר על הבוקר את הכסף.. ויש לי עוד שאלה איך נקבל את החולצות?

יועד

אתה יכול לפחות לתאר איך נראית החולצה כדי שאני אדע אם אני רוצה בכלל. ויש מצב שתמכרו חולצות כאלה בצפונבורי או באירוע הנהגתי אחר? יותר נוח מבדואר כי יש מצב שזה יגיע אחרי שבועיים ואפילו יותר [הדואר פה דפוק].

יועד היי

אני משבט שורק בבית שמש הנהגת ירושלםי.. רק היום נכנסתי לפורום אחרי המון זמן שלא נכנסתי.. אז אני ישלח היום או מחר על הבוקר את הכסף.. ויש לי עוד שאלה איך נקבל את החולצות?

או בדואר או בהנהגה

יועד

אתה יכול לפחות לתאר איך נראית החולצה כדי שאני אדע אם אני רוצה בכלל. ויש מצב שתמכרו חולצות כאלה בצפונבורי או באירוע הנהגתי אחר? יותר נוח מבדואר כי יש מצב שזה יגיע אחרי שבועיים ואפילו יותר [הדואר פה דפוק].

החולצה בצבע ירוק דשא עם הדפס לבן משהו יפה ו....

אני לא יהיה בצפונבורי

או בדואר או בהנהגה

הבנתי..

אתה תיהיה במחנ"ק השנה? אתם בכלל תספיקו להוציא אותן עד המחנ"ק? ואם לא אז כדי שתשלח לי אותה בדואר צריך להוסיף כסף?

לא צריך לשלם עוד

היי רחלי...

אני ויועד עושים את כל המאמצים כדי שהחולצות יגיעו אליכם עוד לפני המחנה קיץ, הכל תלוי בכמה כסף שולחים לנו לכל מי שקורא ורוצה חולצה- תשלמו מהר אחרת לא יהיה לכם יום טוב שבת שלום ומבורך שלומק'ה!

למען אלה שמעוניינים בחולצה - תוכלו להעלות תמונה של הגלופה?

אני מעדיף לראות אותה בכל מקרה - מה אם אני לא מרוצה ממנה?

אני רוצה לדעת על מה אני משלם 20 ש"ח.. לדוגמה הפורום בתפוז- פרסמו תמונה של הגלופה. מי שרצה הזמין.

לכל השמיניסטים למי שמעוניין בחולצה

מי שמעוניין בחולצה יש לשלוח לי עד יום שני 20 שקל לפרטים הבאים לכבוד יועד בןטל כתובת שדרות בין גוריון 71/26 מיקוד 26424 נא להודיע לשמיניסטים בשבטים ובשבטים הקרובים

זה לכל השמיניסטים בתנועה?! כי לא נראה לי מישהו בשבט שלי יודע מיזה... במקרה נכנסתי.. ועוד אפשר לשלם?!

כן בטח שאת יכולה =)

את יכולה לשלוח את הכסף או לי או ליועד הכתובת של יועד רשומה פה באיזה שרשור אז תשלחי לו את זה בדואר ואת יכולה גם לאשאול את כל השמיניסטים בשבט שלך ומשבטים אחרים אם הם רוצים, אנחנו מוכנים לעשות את זה לכל שבט שרוצה ושישלם יום מצויין לכולם

אני מעדיף לראות אותה בכל מקרה - מה אם אני לא מרוצה ממנה?

אני רוצה לדעת על מה אני משלם 20 ש"ח.. לדוגמה הפורום בתפוז- פרסמו תמונה של הגלופה. מי שרצה הזמין.

מה זה השטויות האלה?!

כשאתה בטיול צופי ואתה מקבל חולצה- אתה משלם עליה אם את לא יודע ואתה לא יודע לפני זה איך היא נראית כי זה הפתעה אז אל תזיינו ת'שכל עכשיו "תראו את הגלופה" אתה לא סומך עלינו אל תקנה אני אומרת לך רק, שאני ציירתי אותה והיא ממש יפה לא רוצה לא צריך אף אחד לא מכריח אותך וזה ממש מגעיל שאנשים עובדים על זה מאוד קשה ומקבלים כזה יחס מגעיל של "אם אני לא יאהב אותה" לא רוצה- לא צריך אנחנו לא מראים את הגלופה רק אומרים שהיא יפהפייה
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים
בחר
בחר