שלומית, יועד, איל, פרדי, ולא יודעת מי עוד...

כמה דברים לי אליכם: א- הפורום הזה שייך ל-כ-ל השמיניסטים בתנועה!!!!!!זה מרגיש כאילו ראתם חושבים שפתחתם לכם פורום חברים, שהם במקרה גם בצופים, וזהו, ובגלל זה נורא קשה להגיב להיכנס לקחת חלק מהשיחות בפורום הזה. למען האמת זה נמאס! סבבה שאתם חברים, אפילו מצויין, אבל אתם פשוט משתלטים על הפורום!!!!!!!כאילו הוא רק ואך ורק שלכם!!!!!!!!! ב- את העניינים האישיים שלכם תפתרו בעצמכם, לא כולם צריכים לדעת, ולמען האמת לא את כולם זה מעניין!!!!!!!!!!!!!! בלי להישמע תקיפה מידיי, בלי עצבים, בלי כעס, פשוט נדמה שזה פורום החברים שלכם, ואני נכנסת לכאן כדי שאולי...ורק אולי...יהיה לי מה לקרוא\להגיד. וזה מעצבן, וחסר מטרה. פורום לעצמכם תפתחו בתפוז או משו...כאן זה לכולם וזה פשוט לא פייר!!!!!!!!!!!!! תהו בריאים, יום טוב.... דובי

אני שמח שלפחות משהו מביא את השמיניסטים האחרים הנה

כמה דברים לי אליכם: א- הפורום הזה שייך ל-כ-ל השמיניסטים בתנועה!!!!!!זה מרגיש כאילו ראתם חושבים שפתחתם לכם פורום חברים, שהם במקרה גם בצופים, וזהו, ובגלל זה נורא קשה להגיב להיכנס לקחת חלק מהשיחות בפורום הזה. למען האמת זה נמאס! סבבה שאתם חברים, אפילו מצויין, אבל אתם פשוט משתלטים על הפורום!!!!!!!כאילו הוא רק ואך ורק שלכם!!!!!!!!! ב- את העניינים האישיים שלכם תפתרו בעצמכם, לא כולם צריכים לדעת, ולמען האמת לא את כולם זה מעניין!!!!!!!!!!!!!! בלי להישמע תקיפה מידיי, בלי עצבים, בלי כעס, פשוט נדמה שזה פורום החברים שלכם, ואני נכנסת לכאן כדי שאולי...ורק אולי...יהיה לי מה לקרוא\להגיד. וזה מעצבן, וחסר מטרה. פורום לעצמכם תפתחו בתפוז או משו...כאן זה לכולם וזה פשוט לא פייר!!!!!!!!!!!!! תהו בריאים, יום טוב.... דובי

תיראי...

אני מסכים איתך בשלב מסויים בגלל זה אני אישית הפסקתי עם זה אם שמת לב דבר שני אם את רוצה נושא שיחה מעניין תתחילי שירשור, אל תאשימי אותנו בזה שאין שום דבר מעניין תאשימי את עצמך ואת חברינו השמיניסטים לפורום שלא כותבים מספיק, כי אני מודע ללפחות עשרה שמיניסטים פה שבקושי כותבים אבל פה תמיד... אז אם את רוצה שה"שכונה" הזאת תיגמר תתחילי לפתוח שירשורים עם השמיניסטים האחרים שלא יראה שיש פה רק 4 חבר'ה

אני מסכימה עם פרד'וש

זה שרואים אותנו כאן הכי הרבה זה רק כי אנחנו חברים זה כי אנחנו פעילים פה יותר מאחרים מישהו רוצה להתחיל שרשור- בבקשה! מי מונע ממנו לעשות את זה? שבת שלום ומבורך שלומק'ה!

ואני לא

כי במיוחד, אבל במיוחד, אחרי ההודעה של יועד וכל שאר ההודעות, שזה באמת נטו שיחות בין חברים למה שמישהו בכלל ירצה לדבר פה?!למה ש"נתערב" לכם בשיחות האישיות, צריך לדעת מתי להגיב ומתי לא... ובפורום הה כמעט בכלל שאי אפשר להגיב!!!!!!!!!!!!!רק אתם יכולים להגיב לעצמכם.... זה לא שאני מבקשת שתפסיקו לכתוב, פשוט שימו לב שאתם לא משתלטים על הפורום כמו עכשיו! תכלס, אין לי הרבה סיבות להיכנס ולהפריע לכם בחברות שלכם, אפילו נראה לי מוגזם, לבקשת שלומית.

את טועה

אם תשימי לב כל פעם איל או יועד מנסים לפתוח דיון חדש על נושא. כל פעם שואלים מה אתם עושים בל"ג בעומר? מה אתם חושבים על? אז נכון.. אנשים גם אומרים דברים שקרו להם באופן אישי כמו: התקבלתי לגרעין שרציתי או התקבלתי ליחידה שרציתי.. אז מה?????? אמנם יש פה כאלה שרשורים של היכרויות קודמות.. אבל בהחלט לא רק!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים
בחר
בחר