תקשיבו חברי הפורום, אני מתנצל מראש על אי הנוחות שנגרמה בגלל יועד הדפקט הזה

זה סתם קטע שנסחף יותר מידי רחוק בגלל ההקצנות של הטמבל הזה... תשכחו מכל העניין וזהו...

יועד, אני במקש שלא תגיב בהעלבה הדדית. זה לא יעזור.

שתוק כבר מה את מבין מהחיים שלך

יועד, אני במקש שלא תגיב בהעלבה הדדית. זה לא יעזור.

אתה לא קשור ואני ונוגה כבר לא ביחד

זו אשמתך שלא אמרת לי

תגיד אתה שם לב למה שאתה אומר בכלל?! או שלכל הודעה אתה חייב להגיב בלי שום קשר?

"אשמתך שלא אמרתי לי"?! מה הוא החייב לך דין וחשבון על משהו?! מישהו חייב לך דין וחשבון!? תחשוב על זה שאולי הוא לא רוצה להגיד או לספר לך!? ומי שכן צריך לדעת יודע מזה!? ואם אתה לא יודע יש סיבה?! וואי לפעמים אתה יכול לשגע

תראי, אני מנסה לקחת דברים בהומור...

אני כותב גם חלק מהתגובות שלי בהומור... יצרתי רושם עד כדי כך רציני שאם אני כותב משהו בהומור אז לא מבינים שזה בהומור

אבל איל

אתה חושב שזה שאתה מנהל פורום- מצריך אותך להגיב על כל דבר וזה לא ככה אתה פשוט מגיב על כללללללל דבר, גם אם זה לא קשור אליך בכלל! למה אתה עושה את זה? כדי שנחשוב שאתה מנהל פורום טוב כי אתה מגיב על כל דבר? גם אם אתה עושה את זה בהומור, אף אחד לא מבין את זה חוץ ממך אתה אמרת גם לקליינר וגם לסיטון על זה, שהם צריכים יותר להראות את עצמם זה שהם מנהלי פורום זה לא אומר שהם צריכים להציף כל הודעה במליון תגובות של המנהלים תזכור איך אני ואתה ניסינו להציל את הפורום שלנו של הנהגת מרכז עכשיו אני רואה שאני צריכ הלעשות את זה גם פה תזכור- זה שאתה תנהל הפורום- זה לא אומר שאתה צרך להגיב על כלללל הודעה. וגם אם אתה מגיב, תשים לב אם אתה מגיב למשהו שקשור אליך ומצריך את ההתערבות שלך, כי לא כל דבר קשור אליך יום מצוין, שלומית.

נכון, את צודקת. הגזמתי.

ובאותה הנימה!

תפסיק להגיב בשרשורים של גרעין עתיד! חלאס.. אני אישית ידאג כל פעם שההודעות שלך יימחקו!

די! צאו מזה! הפסקתי! כבר יומיים שלא כתבתי שום דבר באף פורום!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים
בחר
בחר