שגית!!!

שגית חבל שאת ניכנסת פה למריבת בנים על בת שאני מאוד אוהב ואני לא רוצ ה שתיפגעי ממה שפרדי יגיד לך אז בבקשה ממך אל תיתערבי ממני יועד

יועד עוד שניה ואני באה עד אליך

אתה רוצה מכות?!?! אני מתערבת כי אתם חשובים לי ואתם פשוט במצב של ילדים בני שנה.. כשהייתי בכיתה ו' שני בנים רבו עלי.. אבל הלו אתם עוד שניה מסיימים.. עוד שניה מגיעים לבגרות תסתכלו על עצמכם זה נראה לכם אמיתי?! אני מתה על שניכם ובדוגרי תעשו לילה אתה לילה פרדי.. נראה לי ששלומית רק תהנה מזה.. :)

תקשיבי ותקשיבי טוב שגיב

אני לא רוצה לריב איתך אבל אני לא רוצה להיות עם פרדי בשותף עם אותה חברה הבנת אז עכשיו לא כדאי לך להיתערב אני מבטיח לך שהכל יגמר זה יהיה יותר טוב אז אני מבקש בלי גורמים נוספים

וואי בנים אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות

איזה כייף לי יאמה אבל רק אל תריבו, בבקשה =) יום טוב לכם יפים שלי =) לילה קסום ומנצנץ

תעשו כמו ב"בנדיטס"

שלושתם התחתנו בסוף ביחד..

את לא מבינ ה כל הזמן שאני רוצה מישהי הוא חייב להיתערב את לא הראשונה

אני כבר משוכנע שאתם עובדים עלינו שוב..

כמו שעבדת עלינו שאתה לא הולך לחובלים והוצאת אותי טמבל מול כל הפורום, וכמו שעשית עוד כל מיני.. יש לך משהו לשלומית, אבל אני בטוח שמנוגה לא נפרדת... היא בחורה לעניין.

תעשו כמו ב"בנדיטס"

שלושתם התחתנו בסוף ביחד..

איכס לא! אני לא מתחלק באף אחת!!!,,,טוב אולי אם זה משתלם לי איך שהו...

אני כבר משוכנע שאתם עובדים עלינו שוב..

כמו שעבדת עלינו שאתה לא הולך לחובלים והוצאת אותי טמבל מול כל הפורום, וכמו שעשית עוד כל מיני.. יש לך משהו לשלומית, אבל אני בטוח שמנוגה לא נפרדת... היא בחורה לעניין.

על בסיס מה אתה מוציא הבחנה מוטעת זאת?

תגיד לי איל מי אתה חושב שאתה?!

איך אתה מעי לחשוב שמה שהם אומרים פה זה צחוק !? אני לא מבינה אותך בכלל!!!! אתה צריך להתבייש לך כי יש פה בנים שמשתמשים בחופש הביטוי שלהם כדי להגיע אלי ומי אתה חושב לעצמך שאתה תהייה זה שתגיד להם שהם עובדים פה על מישהו!??! אתה באמת חושב שהם עובדים על מישהו כשהם מביעים את רגשותיים!? או שאתה פשוט מת מקנאה? ואם אתה מוחק את ההודעה הזאת זה מוכיח את כל מה שאמרתי- אתה פחדן וקנאי בתור אחת שכל המהומה הזאת עליה וזה נוצר בגללי אני דורשת ממך שתתנצל בני יועד ופרדי כי גם להם יש רגשות ואתה פגעת בהן אתה עוד אומר שהידידות שלך חשובה לך, תוכיח את זה.

איכס לא! אני לא מתחלק באף אחת!!!,,,טוב אולי אם זה משתלם לי איך שהו...

כספית זה בטוח משתלם

תגיד לי איל מי אתה חושב שאתה?!

איך אתה מעי לחשוב שמה שהם אומרים פה זה צחוק !? אני לא מבינה אותך בכלל!!!! אתה צריך להתבייש לך כי יש פה בנים שמשתמשים בחופש הביטוי שלהם כדי להגיע אלי ומי אתה חושב לעצמך שאתה תהייה זה שתגיד להם שהם עובדים פה על מישהו!??! אתה באמת חושב שהם עובדים על מישהו כשהם מביעים את רגשותיים!? או שאתה פשוט מת מקנאה? ואם אתה מוחק את ההודעה הזאת זה מוכיח את כל מה שאמרתי- אתה פחדן וקנאי בתור אחת שכל המהומה הזאת עליה וזה נוצר בגללי אני דורשת ממך שתתנצל בני יועד ופרדי כי גם להם יש רגשות ואתה פגעת בהן אתה עוד אומר שהידידות שלך חשובה לך, תוכיח את זה.

מה את רוצה? כתבתי מה שחשבתי!

אני אף פעם לא מחקתי הודעה של אף אחד! אין לי שום כוונה למחוק. אני חושב שהם צוחקים, כי ליועד יש חברה, זה הכל. אני מבקש שלא תאשימי אותי בהאשמות שווא. זה באמת לא לעניין. אני משתדל כמה שיותר להיות בסדר, ומתנצל אם אני עושה משהו לא כשורה. אני מצפה שזה יהיה הדדי במקום שאני אצטרך להיות זה שכל הזמן הופך לשטיח. אני לא סמרטוט של אף אחד. אני חושב שמגיע גם לי להגיד את מה שאני חושב. וקנאה? אולי את מקנאת? אולי אני צודק והם לא באמת רבים עלייך!

על בסיס מה אתה מוציא הבחנה מוטעת זאת?

כתבתי בדיוק על מה

מה את רוצה? כתבתי מה שחשבתי!

אני אף פעם לא מחקתי הודעה של אף אחד! אין לי שום כוונה למחוק. אני חושב שהם צוחקים, כי ליועד יש חברה, זה הכל. אני מבקש שלא תאשימי אותי בהאשמות שווא. זה באמת לא לעניין. אני משתדל כמה שיותר להיות בסדר, ומתנצל אם אני עושה משהו לא כשורה. אני מצפה שזה יהיה הדדי במקום שאני אצטרך להיות זה שכל הזמן הופך לשטיח. אני לא סמרטוט של אף אחד. אני חושב שמגיע גם לי להגיד את מה שאני חושב. וקנאה? אולי את מקנאת? אולי אני צודק והם לא באמת רבים עלייך!

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני מקנאה!? אני!??! במי יש לי לקנא!??! וליועד אין חברה רק שתהייה בעניינים כי אתה הכי לא מעודכן בעולם ואם אתה רואה שאנשים פה מביעים את הרגשות שלהם אל תתקע להם באמצע עם התגובות האלה שלך נכון פורום והכל, מותר להגיב אבל צריך לדעת גם מתי ואתה מרגיש כמו שטיח וסמרטוט רק כי אתה מביא את זה על עצמך ואתה גורם לאנשים להתייחס אליך ככה ואתה יודע שאני האחרונה שיתייחס למישהו מגעיל ועובדה שדיברנו יפה מאוד עד שקרה המקרה ואתה יודע על מה אני מדברת אז אל תרגום לאנשים לחשוב שאתה סמרטוט

אני לא מביא שום דבר על עצמי

היית צריכה להגיד לי מייד שכשהבאתי לך את פומבה זה היה פוגע ולא משמח. הייתי לוקח אותו הבייתה ודוחף אותו באיזו פינה נשכחת.

וואי אתם מעצבנים כל כך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איל,תפסיק באמת להגיב על כל דבר ושלומית תפסיקי להיות כל כך מתנשאת! יש לי כמה דברים להגיד לך: זה שהם רבים עלייך מוציא אותך סתם מגעילה!! זה שהם רבים עלייך בפורום מוציא את כולכם מגעילים ומפגרים!!!!!!!!!!!!מה בפורום מה קשור?!?!למה כולם צריכים לקרוא על החיים שלכם?!מה נדפקתם!?!? זה שאת באה בנימה מתנשאת שכזו, מה לעזאזל מה יש לך????????? לאנשים יש רגשות. אחלה. לא כולם צריכים לקרוא עליהם. אז דיי תרגעו! וואאאאאאאאההההההההה פורום מעצבן!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים
בחר
בחר