לשלומית דחוף!!!

היום היה לי ולפרדי ויכוח קטן עלייך הוא שאל אותי אם יש לי משהו כלפייך ואמרתי שכן ואז הוא קרא לי חרא ואמר שגם הוא רוצה אותך והתחלנו לריב עלייך ועכשיו אנחנו לא מדברים אנחנו אוהבים אותך מה לעשות \ אולי תגידי כבר של מי את יכולה להיות שלך אהובך יועד

תקשיב ותקשיב לי טוב..היא שלי! שלי! ורק שלי!!! אתה כוסון ולא תקבל אותה! אם תרצה גם אתה יוכל להיות שלי

ושלא תהיה פה טעות יא פחדן! ההודעה הקודמת לא הייתה הומוריסטית היא שלי וזהו!!!

שתוק כבר יעפולאי אני אוהב אותה והיא תהיה שלי ככה שאתה יכול לנפנף בתחת הכוסוני שלך עד מחר

ותירגע !!! זה שאתה רב שגל זה לא אומר שאני פחות טוב ממך

בטח שכן!!!! אל תשכח ת'טיול חנוכה!!!! אני היחידי מכל ההנהגה שלנו!!! פה סיכמתי את דבריי זבל!

לא לא סיכמנו אומנם אתה היחידי מההנהגה אבל רק בלילות אתה אפילו לא יודע איך הן ניראות ואני לא ממש מאמין לך עכשיו שזה מה שהיה בטיול חרא!!!

מוזר שאנשים אחרים מנהגות אחרות כן ידעו על זה אפילו בלי שאני ידע יא זבל!!!!

לשלומית דחוף!!!

היום היה לי ולפרדי ויכוח קטן עלייך הוא שאל אותי אם יש לי משהו כלפייך ואמרתי שכן ואז הוא קרא לי חרא ואמר שגם הוא רוצה אותך והתחלנו לריב עלייך ועכשיו אנחנו לא מדברים אנחנו אוהבים אותך מה לעשות \ אולי תגידי כבר של מי את יכולה להיות שלך אהובך יועד

רגע בנים בנים תרגעו!!!!!!!!! מה הולך פה!??!?!

אני מגיעה לסיור ליילי בפורום לפני שאני עפה לישון וזה מה שאני מוצאת פה?! מריבה בין שני חברים למה אתם רבים עלי אפשר להבין?! זה מאוד מחמיא לי אבל ככה? בחייאט תתאפסו על עצמכם!!!

את לא מבינ ה כל הזמן שאני רוצה מישהי הוא חייב להיתערב את לא הראשונה

אל תזיין ת'שכל! אני לא גנבתי לך אף אחת הן התחילו איתי!! אני לא אשם!!!ושלומית היא מקרה אחר!!!

מה מקרה אחר אני אמרתי לך מזמן שיש לי רגשות אליה על מה אתה מדבר לך רק לאחרונה יש רגשות אליה

הוייייייייי אתם כל כך חמודים כשאתם כועסים!!!

יועד ופרדי יפים שלי תקשיבו אין טעם לריב אורגייה?!

עזבי חבל שזה נופל עלייך כל הקטע הזה , פרדי חושב שהכל מגיע לו שמותר לו לעשות הכל

לשלומית דחוף!!!

וואו בנים טוב שלא.. מה נסגר איתכם?

יועד: נכון שממזמן אתה אומר שאתה רוצה אותה אבל היי גם לפרדי יש רגשות ומותר לו.. ופרדי: הלוו זה לא יפה אם הוא אמר לך אז אתה צריך לדעת לשתוק ולהשתלט על הרגשות שלך.. והיי בנים לא רבים על בנות תעשו סולחה זה לא יפה ושלומית וואו את ממש ממש מגניבה או מה? איך סיבבת ככה את שני הבנים האלה?! מה את עושה להם לעזאזל .. תחליטי כבר.. למה הם מחרפנים פה...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים
בחר
בחר