יאללה בואו נכניס קצת פילפל לפורום...תחרות "המעשה הכי פרוע ומופרע שעשית" תתחילו לרשום

ואוו יש הרבה...

אני אציין אחד... המעשה הכי מופרע שעשיתי הוא ללכת עד הסוף מול שכב"ג שלם (140 איש!) בתחרות שרשרת בגדים מול עוד שני חברה. ואתם בטח יודעים למה אני מתכוון...

יפה יפה.... מה עוד עשית? חחח אנלא רואה שמישהו אחר כותב....

חחחחחחחחח נחמד..רק שאני לא בטוח שהבנתי לגמרי...תתחיל לספר הכל תספר אתה אחד ואני יספר אחד...

אני פעם אחת התערבתי עם מישהו אחד אם יש לי אומץ לרוץ בעירום מול המשטרה...כמובן שאחרי בקבוק וודקה זה לא היה בעיה אבל בידיוק שרצתי שם במקרה יצא שוטר אז עצרתי במקום והתשנתי מולו והמשכתי לברוח כמו מטורף

יאללה בואו נכניס קצת פילפל לפורום...תחרות "המעשה הכי פרוע ומופרע שעשית" תתחילו לרשום

פרוע? אני? לא נראה לי שעשיתי משהו פרוע בחיים שלי...

אני מת לעשות בנג'י, אבל עדיין לא יצא לי..

חחחחחחחחח נחמד..רק שאני לא בטוח שהבנתי לגמרי...תתחיל לספר הכל תספר אתה אחד ואני יספר אחד...

אני פעם אחת התערבתי עם מישהו אחד אם יש לי אומץ לרוץ בעירום מול המשטרה...כמובן שאחרי בקבוק וודקה זה לא היה בעיה אבל בידיוק שרצתי שם במקרה יצא שוטר אז עצרתי במקום והתשנתי מולו והמשכתי לברוח כמו מטורף

הכל התחיל ככה... אני זוכר את זה "כאילו זה היה אתמול".... :)

הקיצר, היה ערב לשכב"ג בסמינר פתיחת שנה בשנה שעברה (כשהיינו שביעיסטים), והיה תחרות בין שלושה אנשים מהשכב"ג בשרשרת בגדים. הקיצר הגענו כולנו עד לתחתונים, ואז הדבר הבא הוא שגם התחתונים ירדו. שלושתנו היינו ערומים ולא היה לנו מה להוסיף, אז התחלנו לגנוב בגדים אחד מהשני. והכל מול איזה 140 איש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שמיניסטים
בחר
בחר