וירוס?

אנא. מבקש עזרה דחופה. בכל פעם שאני נכנס לאינטרנט, "המועדפים" שלי מתמלא באתרי סקס, הימורים ואתרי חיפוש. בכל פעם אני מוחק אותם ושוב הם צצים לי. כמו-כן, יש לי 3 תוכנות spy ובתום כל גלישה אני מפעיל את כולם ובכל פעם הם מוצאים יותר מ- 100!! תוכנות ריגול וטרויינים. התוכנות שאני משתמש: spywaredoctor/ spywareblaster/ s&d

ככה:

תעדכן את הוינדוס בכל העדכונים הקריטיים והמומלצים לפי המערכת שלך! תעדכן את האנטיוירוס שלך. תעדכן את התוכניות נגד רוגלות שיש לך וגם ממליץ לך על ADAWARE SE, תוריד ותעדכן אותה גם. תוריד גם את HIJACK THIS. לאחר האורדות והעדכונים תפעיל את המחשב במצב בטוח. תריץ את האנטיוירוס והתוכניות נגד ריגול אחד אחר השני. לא באותו זמן. פעל לפי ההוראות שלהם כלומר מה שהם מציעים לך למחוק אזי למחוק. אחרי שסיאמתה תעלה בחזרה למצב רגיל ותריץ את HIJACK THIS. שמור את ה-LOG שלו ופרסם אותו כאן כדי להדריך אותך במה למחוק שם. אסור למחוק שם סתם דברים בלי לדעת מה למחוק!!! כמו כן תשים גם FIRE WALL (חומת אש) שתגן עליך מכל מיני מזיקים. בהצלחה

log מצורף

פעלתי על פי הצעותיך ואני חייב לאמר שיש שיפור משמעותי. על פי בקשתך, צירפתי את hijakslog לבדיקה תודה מראש על כל העזרה

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

ה-LOG נקי אבל דחוף ביותר לעדכן את וינדוס שלך אין אפילו SP1 עליו!!! כמובן שמומלץ שתעדכן אותו גם אם SP2!!!

תודה. תודה. על כל העזרה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר