התהליך svchost

שלום וברכה! במנהל המשימות ראיתי את התהליך הנ"ל מופיע 6 פעמים. קראתי באינטרנט בכל מיני אתרים אודות תופעה זו ויצאתי מבולבלת לחלוטין! האם זהו וירוס??? האם זה תקין??? מה עושים? האם זה קשור לכך שהמחשב איטי? השתמשתי ב adaware אך הוא לא זיהה שום בעיה. כנ"ל לגבי mcafee תודה

Svchost עקרונית הוא תהליך לגיטימי של מערכת ההפעלה

וכן הוא מופיע כמה פעמים....אם תשימי לה הוא לא לוקח בדר"כ משאבים מהמעבד ואם כן אז הם נמוכים. יש כמה וירוסים שמתחקים על תהליך זה אבל אם אמרת שבדקת עם תוכנת אנטי וירוס מקאפי (מעודכנת) אז אני לא מאמין שיש לך ויורס. שלחי LOG של התוכנה HIJACKTHIS ונראה מה מפריע למחשב שלך

ה-log שבקשת

אני מקווה שזה אכן מה שבקשת. הורדתי את התוכנה באינטרנט, אך כדי למחוק את האובייקטים שנמצאו, אני צריכה לשלם... אנא חזור אלי עם תשובה במהירות. תודה רבה!

שכחתי להוסיף את הקובץ... :)

h-21679.doc
log
(654 KiB) עדיין לא הורד

התהליך svchost

שלום וברכה! במנהל המשימות ראיתי את התהליך הנ"ל מופיע 6 פעמים. קראתי באינטרנט בכל מיני אתרים אודות תופעה זו ויצאתי מבולבלת לחלוטין! האם זהו וירוס??? האם זה תקין??? מה עושים? האם זה קשור לכך שהמחשב איטי? השתמשתי ב adaware אך הוא לא זיהה שום בעיה. כנ"ל לגבי mcafee תודה

רק עכשיו הבנתי מה זה log. עכשיו אני שולחת את זה...

[הסיומת txt נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

כנסי ללוח הקבצים של הפורום ופעלי לפי ההוראות להסרת SPYWARE

קובץ לתיקון מצורף... כשתגיעי לסעיף למחיקת קבצים ידנית מחקי את הבאים אם הם נמצאים: URLSEA~1.DLL בנתיב D:\MYSHAR~1\F474~1 upyobbhi.exe בנתיב E:\WINDOWS prutpct.exe בנתיב E:\WINDOWS\System32 את התיקייה GMT בנתיב E:\Program Files\Common Files כנסי ללוח הבקרה הוספת/הסרת תוכניות ותסירי את התוכנה ADTOOLS SERVICE אם היא לא נמצאת אז מחקי את הקובץ הבא: AdTools.exe בנתיב E:\Program Files\AdTools Service בהצלחה...שלחי LOG חדש אחרי כל הפעולות

עשיתי כדבריך. הנה הלוג המבוקש!!!

ממש תודה רבה. מקווה שעכשיו הכל בסדר!

עכשיו הכל נראה בסדר......

תודה רבה! דרך אגב...

ישנו אתר אינטרנט מעולה (שאתה בטח מכיר...) שמבצע את סריקת הלוגים. אולי כדאי שתמליץ לכולם לבדוק את הלוגים שלהם בעצמם. הכתובת: http://www.hijackthis.de/en כבר ידעתי שהכל בסדר לפי ההבדיקה באתר הנ"ל. דרך אגב- משום מה התחרפן לי שוב המחשב ותיקנתי אותו שוב בעזרת אותו התהליך. תודה רבה!

אכן האתר הנ"ל מוכר עפ"י שהוא לא הכי מדוייק

ישנם דברים שלא נמצאים ב DATABASE שלו ולכן הוא מחשיב אותם כלא טובים...יש לנקוט בהמון שיקול דעת וידע ולא להסתמך אך ורק על האתר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר