שאלה למבינים...

כשאני פותח את ה - tast managet ב- processes כיצד אני יודע איזה תוכנה חיונית של המערכת לדוגמא, או תוכנה חיונית (אנטיוירוס) לבין תוכנות שרצות ברקע וגוזלות משאבים. (אני שואל מפני שביומיים האחרונים הצג שלי סרב להיתכבות לאחר 10 דקות כפי שקבעתי ולא הבנתי את הסיבה.מאוחר יותר התברר לי כי ישבה תוכנה ברקע שניסתה ללא הרף להתחבר לאינטרנט ושהפסקתי את פעילותה הצג חזר להתכבות). משהו אולי יודע כיצד מבחינים בין תוכנה חיונית ללא חיונית? תודה מראש אודי

ביקשתי ממך בפורום הראשי גם לקרוא את הוראות כתיבת הודעה ולפי ההודעה שלך לא עשית זאת.

לא נוכל להמשיך ולעזור לך ללא הפרטים הנחוצים

אני לא יודע על מה אתה מדבר...

סה"כ שאלתי שאלה שהתשובה עליה היא שורה אחת למה לסבך יותר מדי. אם אתה צריך צילום של התהליכים אשמח לשלוח רק אמור לי תודה אודי

שאלת את אותה שאלה בפורום הראשי......

ביקשתי ממך להעביר את השאלה לכאן ולכתוב את ההודעה לפי הכללים כדי שנוכל לעזור לך. צילום מסך של ה PROCESS לא נותן מספיק אינפורמציה ולכן ביקשתי שתספק את האינפורמציה הנדרשת. כמו בכל מקום ישנם כללים וכך גם בפורום........אנחנו כאן רוצים לעזור ומצחיק לראות שאינך רוצה לעזור לנו לעזור לך.... ההחלטה בידך....

סליחה על הבורות אך...

אינני יודע איזה אינפורמציה הינך רוצה עדכן אותי בבקשה ואשמח אם תעזור לי אודי

כנס ללוח המאמרים של הפורום ותקרא שם את כללי כתיבת הודעה...הכל רשום שם

טוב אתה מתעקש על לא כלום...

למרות שכל מה שרשום בכללי כתיבת ההודעה לא רלונטי לשאלתי אבל בכל זאת ארשום: 1.רשמתי את תוכן הבעיה בקצרה. 2.וינדוס xp , זיכרון 256*2,מעבד פנטיום 3.2G . 3.רשמת שצילום מסך לא רלוונטי. 4.לא משתמש בתוכנה זאת. 5.מחשבי כלל אינו איטי אלא ההפך. 6.אין לי שום בעיה במחשב (היתה והיא נפתרה כפי שציינתי) אני מקווה שעזרתי לך לעזור לי... מקווה שתיתן לי בבקשה תשובה לשאלתי ולא שאלה לתשובתי. תודה אודי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר