נחטף לי הדפדפן....הפעלתי hijackthis וקיבלתי לוג לא מובן. מי יכול לעזור ??

ניסיתי גם תוכנות אחרות כמו adaware הלוג של hijackthis מצורף

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

אבדוק את ה-Log ששלחת, אך בדיקה כזו אורכת הרבה זמן שחסר לי בדיוק כעת.

במיוחד במחשב בו הותקנו תוכנות ספציפיות רבות. לכן תמתין בסבלנות, אעבור עליו כשאתפנה.

בינתיים ממבט חטוף רואים כי טרם התקנת את SP2

ובלעדיו ה-XP מאוד פגיע ומלא חורי אבטחה לא אטומים, וכך כל מיני מזיקים עלולים לחדור אליו בקלות, אם לא חדרו כבר עד עכשיו. מה התועלת אם תנקה כעת את המחשב ו-5 קות אחר כך הוא יתמלא מחדש.

קח את ה-Log שלך חזרה מסומן

יש שם המון שורות חשודות, חלקן זוהו ממש כוירוסים, חלקן - Spywares, חלקן לא הצלחתי לזהות, אך הן בכל זאת חשודות. עצתי - תסיר כל מה שמסומן ( סימנתי עם חץ <======= ) כלומר - תריץ שוב את התוכנה ובהתאם סמן ב-V את המשבצות הריקות מול השורות המסומנות והקש על " Fix Checked". מקוה תוכל להיפטר מרובם.

נחטף לי הדפדפן....הפעלתי hijackthis וקיבלתי לוג לא מובן. מי יכול לעזור ??

ניסיתי גם תוכנות אחרות כמו adaware הלוג של hijackthis מצורף

טוב אז ככה

כנס ללוח הקבצים של הפורום וקרא כחצד להסיר SPYWARE ופעל לפי ההוראות הנתנות שם. מצורף הקובץ לתיקון....שים לב שאם אינך מזהה את האתרים בשורות שמתחילות ב 015 סמן ומחק אותן גם. כשתגיע לשלב למחיקת קבצים ידנית מחק את הקבצים הבאים אם הם נמצאים: mfcsc.exe בנתיב C:\WINDOWS\system32 0001.exe בנתיב C:\WINDOWS\System32 appbd.exe בנתיב C:\WINDOWS\system32 ntbz32.dll בנתיב C:\WINDOWS tibs5.exe בנתיב C:\WINDOWS\System32 se.dll בנתיב C:\DOCUME~1\Hebrew\LOCALS~1\Temp iehe32.exe בנתיב C:\WINDOWS vbsys2.dll בנתיב C:\WINDOWS\System32 בהצלחה

קח את ה-Log שלך חזרה מסומן

יש שם המון שורות חשודות, חלקן זוהו ממש כוירוסים, חלקן - Spywares, חלקן לא הצלחתי לזהות, אך הן בכל זאת חשודות. עצתי - תסיר כל מה שמסומן ( סימנתי עם חץ <======= ) כלומר - תריץ שוב את התוכנה ובהתאם סמן ב-V את המשבצות הריקות מול השורות המסומנות והקש על " Fix Checked". מקוה תוכל להיפטר מרובם.

שמתי לב, כי ה-Log לא נכנס - אז הנהו שוב

מצורף כאן.

תודה תודה תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר