היי עדי הנה הלוג עם התוכנה שציינת

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

OK - הבדיקה אורכת די הרבה זמן

כשאסיים תקבל פירוט.

בינתיים, ממבט ראשון - לא מותקנת אצלך חבילת SP2

בלעדי ה-XP דומה לגבינה שווצרית מחוררת חורי אבטחה. אז דאג להתקין, אל תדחה למחר.

מלבד 2 שורות הנראות חשודות, לא מצאתי שום דבר מיוחד ב-Log

אני מחזיר אותו כפי שהיה אך מסומן. ואם הנושא של SP2 וההגנה שהו נותן ( הוא מחליף אלפי קבצים בחדשים יותר ומאפר גישה נוחה יותר אל "חומת האש" הפנימית )כל כך "ידוע", שאלה למה אינך מתקין....

מקווה שה 2 שורות האלה באמת יעזרו לי להפטר מזה

לגבי ה sp2..... כל הקטע הזה של פירמוט מחדש וההתקנה של כל התוכנות אין לי סבלנות לזה :-)

פירמוט והתקנה מחדש לא עשיתי מעולם

וה-XP מותקן אצלי כבר כשנתיים. מקסימום עושים Repair וגם הוא לרוב ממש מיותר. "התקנה מחדש" לרוב גורמת ליותר צרות מאשר תועלת, כי הרי מתקינים מחדש את אותה מערכת מחוררת ללא כל עשרות התוספות, חבילות שירות ותיקוני הטלאים ששיפרו אותה מאז שהדפיסו את דיסק ההתקנה ובלעדיהם הנערכת לא שווה הרבה...

אז איך למעשה אתה מתכוון שאשדרג ל SP2 מבלי פרמוט ???

הרי ה SP2 יצא לשוק לפני פחות משנתיים???!!!! לא הצלחתי להבין לאן אתה חותר... איך אתה מציע לי להתקין את ה SP2 ??? האם יש דרך אחרת ? ללא פרמוט?

SP2 מתקינים "מעל" המערכת הקיימת

זו "חבילה" נוספת למערכת והיא כבר תדאג להחליף את כל הקבצים הישנים. אך פירמוט והתקנה מחדש מאותו דיסק שיצא לאור הרבה לפני שה-SP2 יצא, יתקין כל פעם אותה מערכת מיושנת ומחוררת שהיתה פעם ועבורה יצאו מאז עשרות תיקונים וחבילות שירות.

אז עדי... זאת אומרת שאם יש לי את הדיסק של מערכת ההפעלה של SP2

כל מה שעליי לעשות זה לבצע תיקון???? כי מבחינת ההורדה של ה SP2 הורדתי והיא נמצאת אצלי במחשב אבל לא מתקינה את עצמה המערכת שלי פרוצה.. ודרך אגב לגביי החלונית היא עדיין אצלי יושבת לי חזק חזק על המסך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר