חטיפת דף בית ועוד

אודה לכם על עזרה בניקוי המחשב מחטפן של דף הבית: about:blank כנראה שיש לי על המחשב עוד תוספות שמפריעות בגלישה באקספלורר ולא במוזילה. הרצה של spyboat ו adaware לא הועילה לי מספיק וכן הרצה של abaut buster מדובר במחשב נייד IBM עם מערכת הפעלה XP. מצורף קובץ הלוג של hijakthis

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

ל just cause אודה לך מאד אם תתפנה לעזור לי.....

סליחה על הנדנוד אבל מה לעשות אתה כנראה טוב במקצוע הזה...

בבקשה....

פעל לפי הוראות ההסרה שבלוח הקבצים. קובץ התקיון של HIJAC מצורף. כשתגיע לסעיף שבו מוסבר להסיר קבצים ידנית אם ניתנו מחק את הקבצים הבאים אם הם נמצאים: AB751B.EXE בנתיב C:\WINDOWS\TEMP jeph.dll בנתיב C:\WINDOWS\System32 בנוסף יש לך בעיה עם ה WINSOCK....לסידור הבעיה הורדת את כלי התיקון בקישור המצורף. אני רוצה להזכיר שיכול להיות שעקב התיקון הכלי מוחק את הגדרות ההתקשרות לאינטרנט ולכן הכן מראש את ההגדרות מחדש (שם משתמש סיסמה) בכל מקרה תמיכה של ספקית האינטרנט שלך תוכל לעזור לך לבנות מחדש את ההתקשרות. בהצלחה

תודה רבה. עזרת מאד..

שאלה בקשר ל winsock

עשיתי את התיקונים בהתאם להמלצה שלך אחרי שגם הרצתי את התוכנות לפי דף ההוראות הבסיסי והכל נראה לי כעת תקין. הרצתי את ה lsp.fix הוא מזהה ארבעה קבצים שלא העזתי לעשות איתם שום דבר. אני מצרף שוב את דף הלוג של HJT. האם אני צריך לעשות עוד משהו? תודה שוב

על פניו הלוג נראה תקין כמובן חוץ ממה שהיית אמור לתקן עם התוכנה LSPFIX

האמת שאני אף פעם לא השתמשתי איתה ורק קראתי עליה וראיתי שהמון משתמשים בה לתיקון בעיות. אני ממליץ לך לבצע נקודת שיחזור לפני השימוש לפי מיטב ידעתי הקובץ הבעייתי אצלך הוא fltmgr.dll אשמח לשמוע אם הצלחת.

אני מוסיף קישור לתגובות של גולשים שהשתמשו בתוכנה ורק טוב ותודה יש להם להגיד על התוכנה

וזאת רק דוגמא אחת

lsp-fix

קראתי את ההמלצות והורדתי בעזרת התכנה את הקובץ שאמרת. בינתיים זה נראה בסדר. אני לא מרגיש הבדל so far so good תודה

לא מרגיש הבדל זה טוב או רע??

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר