המליצו לי לשאול אתכן....

המחשב שלי עושה בעיות בפתיחת קישורים, הוא פותח עמוד ריק, שקוף. חוץ מזה בסריקה של אנטי ספייבוט הוא אומר לי שיש לי במחשב: DSO Exploit , מה זה? מה עושים עם זה? מי יכול לעזור?????

בוא נתחיל עם הבעיה הרצינית יותר ה DSO Exploit

בגדול זהו חור באינטרנט אקספלורר (דפדפן).... אם אין לך את הגירסה האחרונה של SP1 לאקספלורר הורד אותה ע"י עדכונים אוטומטים של מערכת ההפעלה ואח"כ סרוק שוב עם ספיי בוט. אם הבעיה חוזרת אז זה כבר קשור לבאג בספיי בוט. הורד את קובץ התיקון מהקישור המצורף. אבל לפני הכל עדכן את האקספלורר....אח"כ תראה עם שאר הבעיות ממשיכות...אם כן חזור לכאן שוב

קודם כל- המון תודות על התשובה המהירה.... אבל-

עשיתי כל מה שאמרת, ניסיתי לעדכן את הSP1 אבל המחשב אמר שכל הקבצים מצויים כבר והוא אינו ממליץ להורידם שוב. את הקישור כמובן לא יכולתי לפתוח (קישורים אצלי נפתחים ריקים) אבל הורדתי מוזילה לצורך העניין- ופתחתי דרך שם. הדוקטור ששלחת לי זיהה אצלי 213 תוכנות נגועות ורוצה שארשם בתשלום- אני כמובן לא רוצה. האם אין דרך חינמית לפתור את הבעיה? כשאני מריצה שוב את הספייבוט הוא שוב מזהה את ה-DSI-EXPLOIT כנגוע. מה לעשות? אלף תודות....

:-) הקישור שנתתי לך מראה בהתחלה קישור אחר להורדת תוכנה בשם דוקטור....

חכה כמה שניות ויתחיל תהליך ההורדה של הקובץ שהתכוונתי אליו..... אם יש לך חוסם חלונות קופצים (ז"א שיש לך SP2) אז אתה תקבל מתחת לשורת הכתובות שורה צהובה...קליק ימני עליה ובחר "הורד קובץ" האמת שלקח לי חצי דקה להבין למה אתה מתכוון :-)

סליחה שאני נודניק....

אבל כבר הורדתי את הדוקטור- אבל זו לא תוכנה חינמית. והוא מחייב אותי להרשם על מנת שיוכל לתקן קבצים נגועים.(בניגוד לספייבוט עצמו) מה לעשות? (אני לא רוצה להרשם, וגם לא בטוחה שזה יפתור לי את הבעיה...

תשמע ...תבין

הקישור פותח דף עם חסויות...תחכה כמה שניות עד שתקבל חלון להורדה..... אם יש לך SP2 וחוסם החלונות הקופצים פועל תקבל שורה צהובה מתחת לשורת הכתובות אחרי כמה שניות....תעשה עליה קליק ימני>הורד קובץ והדף יעשה ריענון ואחרי כמה שניות שוב תקבל חלון להורדה

בסוף הבנתי.....

קודם כל תודה על כל העזרה- הורדתי את הדוקטור. ואכן הוא פתר את ההתרעה בספייבוט- ועכשיו קיבלתי הודעת " מזל טוב- אין שום התרעות מיידיות". כך שלגבי זה ממש תודה. עכשיו אני עדיין לא מצליח לפתוח קישורים... מקבל חלון שקוף, מה זה אומר, ןלמה?? ואלף תודות!!!!!

אני שמח שבעיה אחת נפתרה...לגבי השנייה

כנס לקישור....ופעל לפי ההוראות...לצערי הן באנגלית.....אז שים לב כי צריך שם להתעסק עם הרגי'סטרי ולכן קודם כל תבצע גיבוי שלו..... כיצד לעשות זאת תוכל למצוא הסבר בלוח הקבצים בצורת סירטון..... בכל מקרה אם אינך מבין משהו שם עדיף להעיזר במישהו שקצת מבין. בהצלחה

או קיי עשיתי, עכשיו נתקעתי שוב... (סליחהההה)

הרצתי את התץוכנה- היה מצוין- עד שהגעתי לנתון האחרון: SHELL32.DLL, כאן התהליך נתקע- ואני מקבל הודעה שעלי לחפש את הDLL ולייבא אותו.(מה זה אומר??) מה עכשיו? תודה בכל מיקרה על כל העזרה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר