וירוס שמחליף את דף הבית

יש לי וירוס שמעלה דף אינטרנט של about blank ומציג אותו כדף הבית מוסיף אתרים לפייבוריטס שלי ונראה לי שהמחשב גם יותר איטי אני מצרף את הלוג שעשיתי עם ה hijack this , כלומר את הלוג אבקש את עזרתכם תודה רבה!!!

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

בינתיים

אני לא המומחית פה ,אבל אני יודעת שאתה ממתין בקוצר רוח לעצה מועילה.אז בינתיים תסתכל בלוח הקבצים של הפורום ותבצע את הפעולות שכתובות שם להסרת המטרדים.ואם כבר עשית את כל זה ועדיין לא עזר כלום ,אז בהצלחה הלאה .

עשיתי הכל ולא עזר-כנראה שרק קובץ הלוג יביא פיתרון

לפני שנתחיל כמה שאלות

1) האם אתה עובד עם תוכנת PROXY? 2) האם אתה עובד עם CHECKPOINT? 3) האם אתה עובד עם אלאדין? 4) האם מוכר לך הדומיין הבא mccann-kb.co.il 5) למה לא התקנת את ה SP1 לדפדפן? תחזיר תשובות ונשמיך משם....ד"א על 5 לא צריך לענות פשוט תתקין

תשובות

1. לא 2. כן 3. לא. עם נורטון 4. כן תודה מראש!

מתי תשובה על הלוג? תודה!

SORRY הנה התיקון....

קרא את ההוראות שבלוח הקבצים.....קובץ התיקון מצורף. כשתגיע לסעיף של מחיקת קבצים ידנית מחק את הנ"ל אם נמצאים: addeg32.dll בנתיב C:\WINNT\system32 תראה אם יש לך תוכנה בשם ProxyHostTrayIcon אם כן הסר אותה בצורה מסודרת אם לא הסר את הקובץ \PHOST32.EXE בנתיב C:\Program Files\Funk Software\Proxy Host CertStoreInit בנתיב C:\WINNT\system32 GsiInst.exe בנתיב C:\DOCUME~1\itay\LOCALS~1\Temp ipma32.exe בנתיב C:\WINNT\system32 תראה אם מותקנת התוכנה ALLADIN אם כן הסר אותה בצורה מסודרת אם לא מחק את הקובץ eTSrv.exe בנתיב C:\WINNT\system32 PH32SVC.EXE בנתיב C:\Program Files\Funk Software\Proxy Host ntyl32.exe בנתיב C:\WINNT\system32 בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר