אנא עיזרו לי ...

היי מצורף כאן לוג של hijack this אנא מישהו ..עיזרו לי...המצב במחשב שלי חמור.

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

כמה בלאגן יש לך במחשב......אפילו צריך לתקן את ה WINSOCK....

אני צריך קצת יותר זמן מהרגיל בשביל הבעיה שלך אבל בינתיים אני צריך כמה תשובות ממך: 1)האם את משתמשת באחד מכלי החיפוש הבאים: MSN, נטסקייפ, 2) האם הגדרת את אחד מהאתרים הבאים כאתרים בטוחים: slotchbar.com windupdates.com ysbweb.com skoobidoo.com 3) האם את מכירה את כתובת ה IP הבאה : 67.19.185.246 4) ולמה אין לך אנטי וירוס? בבקשה תני לי תשובות על שלושת הראשונים הרביעי זה בחירה

הנה התשובות

המחשב הנגוע מחובר לאינטרנט דרך מחשב אחר.במחשב השני מותקן הפיירוול של אקס-פי. לפני כמה ימים התקינו את האקס-פי-פרו על המחשב הזה שוב, לאחר פגיעה של וירוס. לפני יומיים נפגענו שוב.מאז התקנתי את אד-אוור, את ספיי-בוט, וסרקתי איתן ככל יכולתי.סרקתי גם עם פנדה אונליין, עם ראב אונליין ,ועם ביט- דפנדר אונליין. ראיתי שלא עוזר הרבה, התקנתי את טרנד מיקרו אנטיוירוס תוכנה שכוללת גם פיירוול,ומעודכנת להיום. ראיית שגם זה לא עוזר הרבה, אז סגרתי את האנטיוירוס והתקנתי את ספייוור בלאסטר, כי חששתי מהתנגשות. ראיתי שגם זה לא עוזר, התקנתי את הייג'אק דיס, ו סרקתי איתה -ושלחתי אליכם. לא מכירה את האיי-פי שכתבת. נטסקייפ.קום היה דף הבית שלי מדי פעם. גם מסן. בדרל כלל בחיפוש אני משתמשת בחיפוש של מסן , מתוך הדפדפן. תודה מראש !

אוקיי.......דבר ראשון תתקיני אנטי וירוס חינמי בשם AVG תוכלי למצוא קישור להורדה בלוח הקישורים

ואני אחזור עם תשובות מאוחר יותר...

עוד שאלות

אם כבר ...אז אני אנצל את טוב לבך (ו/או של אחרים שמבינים )לכמה שאלות... א. יש לי כרגע מותקן במחשב הנגוע את טרנד מיקרו מעודכן להיום הכולל גם פיירוול.זה לא התקנה רק לנסיון.זאת תוכנה חוקית שנמכרת ביחד עם החלונות.למה להתקין משהו אחר? ב.האם להשאיר פיירוול מותקן ב-שני המחשבים למרות שהם רשת? לא מספיק להתקין את הפיירוול רק במחשב המחובר ישירות לאינטרנט? ג.האנטיוירוס מכביד על המחשב.האם לא כדאי להסתפק בסריקה יומית באד-אוור וספיי-בוט ,והגנה של ספייוור בלאסטר,ביחד עם המנעות מגלישה לאתרים מפוקפקים (לא אני כי אם בני ביתי...)? שוב תודה מראש!

כמה דברים :

לגבי סעיף 3 שהוא היותר בעייתי או מציק מבחינתך!!! יש כמה סוגים של מגינים על המחשב והם: א. אנטיוירוס: הגנה על המחשב מפני פולשנים שמושתלים בתוך המחשב כקבצים מוסתרים וגורמים לשיבושים כאשר מפעילים תוכנה כזאת או האחרת. הנזק שיכול להיגרם הוא מחיקת הוינדוס שיבושים קשים בתיפעול היום יומי של המערכת כמו שאפשר לראות מה-LOG שצירפת. ב. SPYWARE: ADAWARE SE או SPY BOOT S&D... יש עוד הרבה תוכניות שמוחקות סוסים וחייגנים איך מבצעים את אותה העבודה. חשובה סריקה לפחות פעם בשבוע. ואם יש תוכנה כזאת שהיא גם מוחקת וגם משמשת כחומת אש באותו זמן זה כבר עוד יותר טוב (לדוגמה: ה-ANTYSPWARE החדש של מיקרוסופט שניתן להוריד אותו בחינם מהאתר שלהם. ג. חומת אש - FIREWALL: הגנה בזמן אמת מפני מזיקים שונים כמו למשל במיקרא שלך השתלטות על דף הבית וכל מיני שיבושים. מסקנה: חןבה אנטיוירוס שיגן על המחשב גם בזמן אמת ולא רק סריקה שבועית. בין סריקה לסריקה עובדים ברשת ונחספים להרבה כניסות של אנשים שלא מקירים ואנחנו בלי הגנה גם לא יודעים שהם היו "אורחים" אצלנו כי ממארים להאשים את הספק כי הוא לא מספק לנו את המאירות גלישה שביקשנו!!! חובה חומת אש מפני אותם סיבות כמו אנטיוירוס רק בתוספת של מניעת השתלטות על דף הבית או יצירת חייגנים אוטומטים ובלי להרגיש במקום שניגלוש דרך ספק האנטרנט בעצם אנחנו נותקנו וגולשים דרך קו טלפון רגיל ומרגישים את ההבדל כאשר מגיעה חשבון הטלפון עם מספרים עצומים!!! וזה אני אומר מתוך ניסיון!!! כמו כן הסוסים הטרוינים "מדברים" אם ה"שולחים" שלהם ויכולים לספק להם הרגלי גלישה של אותו מחשב, מסירת פרטים אישיים כמו שמות משתמשים וסיסמאות ליצור דואר זבל, אם גולשים לבנק יש להם אפשרות לדעת את השם והסיסמה שאיתו נכנסים ועוד כל מיני דברים אם זה בעיה של כסף יש את האנטיוירוס של AVG ואפשר להוריד אותו מהקישורים וביחד אם החומת אש של מיקרוסופט ועדכוניים שוטפים יכולים לגרום לך ולבני משפתח גלישה מהנה וגם שקטה במיוחד עם מדובר על ילדים שלא תמיד יודעים על מה הם לוחצים כאשר מופיעה חלון חשוד!!! בהצלחה

כמה הבהרות ותיקונים

1) אנטי וירוס הוא רק נגד וירוסים,תולעים וקצת סוסים טרויאנים 2) FIREWALL הוא רק נגד האקרים ומי שמנסה לפרוץ למחשב מהאינטרנט ה FIREWALL אינו חוסם שינוי של דף הבית. 3) ADAWARE ושות' הן רק תוכנות להסרה רוגלות ושאר המזיקים מאותה משפחה כיום אין ממש תוכנה שמספקת את כל שלושת ההגנות יחד (יש אבל הן מאד יקרות) ולכן אם את רוצה להגן על המחשב הפעילי אנטי וירוס שמגן בזמן אמת וכמו כן FIREWALL אני יודע שזה מכביד על המערכת אבל זה עדיף מאשר בעיות שיכולות לגרום לקריסה ואף איבוד נתונים. 4) התוכנה של מיקרוסופט אינה FIREWALL ואינה חוסמת האקרים או פלישה למחשב אלא רק חוסמת בזמן אמת שינויים של SPYWAREים..... אם יש לך את טרנדמיקרו שהוא גם אנטי וירוס וגם FIREWALL אז הפעילי אותו ופעם בשבוע בצעי סריקה ע"י אחת מתוכנות האנטי ספייוור או תפעילי את התוכנה של מיקרוסופט כל הזמן.

מחכה

אני עדיין מחכה להתייחסות שלך ל-לוג של hijack this ששלחתי...אני מקווה שלא תשכח אותי אני שמה לב שאתה מאד מאד עסוק התשובה שלך האחרונה היתה ב00.58 אתמול בערב !וואוו !

כמה דברים :

לגבי סעיף 3 שהוא היותר בעייתי או מציק מבחינתך!!! יש כמה סוגים של מגינים על המחשב והם: א. אנטיוירוס: הגנה על המחשב מפני פולשנים שמושתלים בתוך המחשב כקבצים מוסתרים וגורמים לשיבושים כאשר מפעילים תוכנה כזאת או האחרת. הנזק שיכול להיגרם הוא מחיקת הוינדוס שיבושים קשים בתיפעול היום יומי של המערכת כמו שאפשר לראות מה-LOG שצירפת. ב. SPYWARE: ADAWARE SE או SPY BOOT S&D... יש עוד הרבה תוכניות שמוחקות סוסים וחייגנים איך מבצעים את אותה העבודה. חשובה סריקה לפחות פעם בשבוע. ואם יש תוכנה כזאת שהיא גם מוחקת וגם משמשת כחומת אש באותו זמן זה כבר עוד יותר טוב (לדוגמה: ה-ANTYSPWARE החדש של מיקרוסופט שניתן להוריד אותו בחינם מהאתר שלהם. ג. חומת אש - FIREWALL: הגנה בזמן אמת מפני מזיקים שונים כמו למשל במיקרא שלך השתלטות על דף הבית וכל מיני שיבושים. מסקנה: חןבה אנטיוירוס שיגן על המחשב גם בזמן אמת ולא רק סריקה שבועית. בין סריקה לסריקה עובדים ברשת ונחספים להרבה כניסות של אנשים שלא מקירים ואנחנו בלי הגנה גם לא יודעים שהם היו "אורחים" אצלנו כי ממארים להאשים את הספק כי הוא לא מספק לנו את המאירות גלישה שביקשנו!!! חובה חומת אש מפני אותם סיבות כמו אנטיוירוס רק בתוספת של מניעת השתלטות על דף הבית או יצירת חייגנים אוטומטים ובלי להרגיש במקום שניגלוש דרך ספק האנטרנט בעצם אנחנו נותקנו וגולשים דרך קו טלפון רגיל ומרגישים את ההבדל כאשר מגיעה חשבון הטלפון עם מספרים עצומים!!! וזה אני אומר מתוך ניסיון!!! כמו כן הסוסים הטרוינים "מדברים" אם ה"שולחים" שלהם ויכולים לספק להם הרגלי גלישה של אותו מחשב, מסירת פרטים אישיים כמו שמות משתמשים וסיסמאות ליצור דואר זבל, אם גולשים לבנק יש להם אפשרות לדעת את השם והסיסמה שאיתו נכנסים ועוד כל מיני דברים אם זה בעיה של כסף יש את האנטיוירוס של AVG ואפשר להוריד אותו מהקישורים וביחד אם החומת אש של מיקרוסופט ועדכוניים שוטפים יכולים לגרום לך ולבני משפתח גלישה מהנה וגם שקטה במיוחד עם מדובר על ילדים שלא תמיד יודעים על מה הם לוחצים כאשר מופיעה חלון חשוד!!! בהצלחה

תודה!

תודה על ההתייחסות ! המקרה המוזר והמפחיד שסיפרת עליו...היום זה גם יכול לקרות?כי היום גולשים דרך הכבלים.

מחכה

אני עדיין מחכה להתייחסות שלך ל-לוג של hijack this ששלחתי...אני מקווה שלא תשכח אותי אני שמה לב שאתה מאד מאד עסוק התשובה שלך האחרונה היתה ב00.58 אתמול בערב !וואוו !

לא שכחתי רק פשוט אני צריך גם לעבוד למחייתי :-)

בכל אופן אני מבטיח היום בערב תשובה....כשאגיע הביתה

אומנם קצת באיחור אבל הנה התוצאות

יש לך הרבה עבודה אבל אם תעשי הכל כמו שצריך המחשב יחזור לקדמותו (ב"ה). כנסי ללוח הקבצים של הפורום ותורידי את ההוראות כיצד להסיר SPYWARE. קובץ לתיקון מצורף. כשתגיעי לסעיף בו צריך למחוק קבצים ידנית מחקי את הקבצים הבאים אם הם נמצאים: opad.dll בנתיב C:\WINDOWS\System32 sysupd.dll בתנתיב C:\WINDOWS\isrvs desktop.exe בנתיב C:\WINDOWS\isrvs ffisearch.exe בנתיב C:\WINDOWS\isrvs farmmext.exe בנתיב C:\WINDOWS se.dll בנתיב C:\Documents and Settings\SAMI\Local Settings\Temp luep.exe בנתיב C:\Documents and Settings\SAMI\Application Data opad.dll בנתיב C:\WINDOWS\System32 m0nq0a55ed.dll בנתיב C:\WINDOWS\System32 לאחר שסיימת את כל הפעולות תורידי את התוכנה LSP-Fix זאת תוכנה לתיקון ה WINSOCK..... אני ממליץ לפני כן לשמור את ההגדרות של ההתקשרות לאינטרנט כי יש סיכוי שתוכנה זאת מוחקת אותן עקב התיקון. מה שבטוח תוודאי שיש לך את הטלפון של התמיכה של ספקית האינטרנט ואת שם המשתמש והסיסמה של ההתקשרות. במקרה הכי גרוע התמיכה שלהם תעזור לך להגדיר את ההקתשרות דרך הטלפון בכמה דקות בהצלחה....

תודה רבה רבה על ההתייחסות וגם על שזכרת וחזרת אלי !

הממ...המחשב כבר אצל הטכנאי .לא רק הדפים הקופצים ועמוד הבית שהשתנה, לא רק מגיע לסריקה אונליין של אנטיוירוס וזה לא נותן לך לסרוק ,אלא גם המחשב נתקע ונתקע...הגלישה כמעט בלתי אפשרית אלא אם כן מפעילים נון סטופ את תוכנות הניקוי למיניהן, מה שעשיתי ללא לאות.ואז נרגע קצת, ושוב אותו דבר.... נהיה בלתי אפשרי. סוף שבוע נעים ונקי מוירוסים לכולנו !

חבל....יכולתי לחסוך לך כמה שקלים.....

ד"א את כל הפעולות צריך לעשות במצב בטוח. קראי את ההוראות בכל זאת...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר