אנא אנשים טובים.... עיזרו לי!

חלונות 2000 עם פנטיום 2, הרצתי את כל התוכנות האפשריות, כולן מעודכנות... ואני לא מצליח להתפטר מחוטף הדפדפנים (המחורבן)! אני מצרף לוג של היג'קדיס. תודה וברכה על מה שיצליח לעזור לי סוף-סוף.

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

אתה עובד במקרה עם CITRIX??

לא. דרך אגב שבוע שעבר ניסינו יחד לטפל בבעיה ולא הצלחנו.....

אוקיי ננסה שוב..

עוד שאלה קטנה

האם אתה מכיר את התוכנה IomegaAccess והאם אתה עובד עם Microsoft NetWork FireWall בנוסף האם מוכר לך האתר www.tau.ac.il תענה לי על זה ואני אשלח לך את התשובה

תשובות....

בנוגע ל IMOGA אין לי מושג מהו... מחקתי אותו לפני כמה ימים מהלוג של היג'קדיס. בעצם יכול להיות שמחקתי אותו בדרך אחרת, אבל אין לי מושג ואני לא עובד איתו. אני גם לא עובד עם הפיירוול של מיקרוסופט, יש לי ZONEALARM PRO. יש לי גם נורטון 2005 מעודכן. TAU זה הקישור לאוניברסיטת ת"א, וגם לזה אני מצרף "לפי דעתי", אני כבר לא יודע מה לחשוב... נ.ב כל הכבוד לך על הסבלנות והזמן המוקדש. מקווה שעזרתי לך לעזור לי.

אוקיי...פעל שוב לפי המדריך בלוח הקבצים....

כשתגיע לסעיף שיש לפעול עם HIJACTHIS תבצע את הפעולות שבקובץ המצורף. שים לב לבצע את הסרת לפני הפעולה עם HIJACKTHIS...מצורף קישור להוראות כיצד להסיר את הוירוס בהצלחה.... אשמח לשמוע מה קרוה אח"כ

המשך.....

עשיתי כל מה שביקשת. ביקשת ממני למחוק SOL.EXE לא מחקתי כי זה היה משחק סוליטר, מקווה שלא טעיתי. אני לא יודע כיצד מחפשים ברג'סטרי, אז חיפשתי דרך START ואחכ SEARCH ולא מצאתי. ב WINNT/TEMP לא היה כלום הוא היה ריק. חוץ מזה רק ארבעה דברים ממה שביקשת ממני למחוק בלוג של היג'קדיס מצאתי ומחקתי, השאר פשוט לא היו. בכל אופן אני שולח לוג חדש. תודה ושבת שלום בנתיים....

ה LOG נראה נקי.....

בקשר לקובץ SOL.EXE לפי הממצאים ששלחתי לך זה לא אמור להיות המשחק סוליטר כי אם כבר זה צריך להיות בתיקיית SYSTEM32 ולא TEMP....אז אני באמת מקווה שזה מה שאתה אומר. תכנס לתיקיית c\winnt\system32 ותראה שם אם יש אייקון של המשחק....אם כן אז הקובץ SOL.EXE אינו של סוליטר

just cause אתה איש/ה יקר/ה.

למרות מאמצינו דף הבית של YNET לא מצליח להישמר. יש לי סיבה טובה לחשוב שיש לי נגיף נוסף במחשב שכל הזמן מזהיר אותי ע"י חלונות קופצים מפני בעיות ווירוסים. לא נראה לי שאלה הודעות רישמיות של הנורטון 2005 המעודכן שיש לי, אבל קשה לי להגיד אם אלה הודעות של המחשב.... שבת שלום לך איש/ה יקר/ה.

קודם כל תודה...שנית אני "איש יקר" :-)

חיפוש ברגי'סטרי הוא דבר פשוט רק צריך לגבות אותו לפני כל פעולה עליו. כנס להתחל>הפעלה>רשום regedit יפתח לך חלון חדש..בחלון החדש סמן את MY COMPUTER> לך לתפריט FILE ובחר ב EXPORT. תן שם לקובץ ושמור אותו (עדיף בשולחן העבודה) אח"כ לך לתפריט EDIT> FIND.....כתוב את הערך לחיפוש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר