בעיה שלא ניתנת לפתרון !!!עזרה דחופה

אני בטוחה שיש לי וירוסים וביניהם בערך מיליון סוסים טרויאנים המצב קשה אפילו את הקבצים של הנורטון שהיו נעלמו קלות יש לי xp ודיסק צרוב של נורטון 2005 שאני לא יכולה להפעיל מאחר ואני כבר לא מחוברת לאינטרנט אם תוכלו לעזור י איזו תוכנה מציעה פתרון ישיר וסריקה שאינה מסובכת ושהיא חינם??? אם קיים דבר כזה אשמח לעזרה מורן

כמה דרכים:

1. אם אין ברשותך אפשרות לקנות אנטיוירוס יש 1 שהוא חינם. AVG שמו ומצורף קישור למטה. מורידים ומתקינים,מעדכנים, עוברים ל-SAFE MODE ומבצעים סריקה. 2. מורידים את התוכניות הבאות: MICROSOFT ANTI SPYWARE - מתקינים ומבצעים סריקה. מה שמצא למחוק בביטחון מלה, למרות שכדאי לעבור על הרשימה כדי לבדוק אם אין שם איזה תוכנית שאת מקירה ובטוחה שזה לא וירוס או סוס. ADAWARE SE - מתקינים ,מעדכנים ומבצעים סריקה. מוחקים מה שמציאה שם למחוק. כמו בתוכנה למלה לעבור לבדוק שאין שם משהו שמשתמשת. HIJACK THIS- הוא למקרא האחרון שמפעילים אותו כי מה שהו מוחק אין דרך להחזיר ויכול לגרום לנזק במחשב. אם לא יודעים מה למחוק איתו שומרים את ה-LOG כקובץ וורד ומפרסמים אותו כאן כדי להסביר לך מה למחוק. בהצלחה

האם זה וירוס מוכר?

יש לי XP PRO, ואתמול התחילה אצלי תופעה שבה המחשב נתקע בערך דקה - דקה וחצי לאחר ההפעלה ושום דבר לא זז. גם העכבר והמקלדת לא מגיבים. כאשר מעלים את ה SAFE MODE, המחשב עובד ולא נתקע. יש לציין כי יש לי אנטי וירוס של KASPERSKY שמתעדכן כל יום. האם יש למישהו פתרון? תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר