טיפול במזיקים

שלום, ביצעתי scan עם adaware של lavasoft ,קיבלתי את התוצאות המופיעות בקובץ מס' 1 . התוכנה אינה מצליחה למחוק אותם . כאשר אני מבצעת quatrine התוכנה מודיעה על הצלחה אבל בהרצה חוזרת זה שוב מופיע. הרצתי גם את התוכנה hijecthis ושמרתי את הlog file ,קובץ 9. אני מבקשת להגיד לי מה לעשות כדי למחוק את המזיקים ללא נזק למחשב. בתודה מראש, גילה.
1.doc
(87.5 KiB) עדיין לא הורד

במקום DOC תביאי את התמונה עצמה, בלי להדביק אותה לתוך WORD

לשמור כקובץ עצמאי, לא בתוך קובץ DOC, שזה מיועד לטקסט, לא תמונות. [כך התמונה תהיה יותר גדולה ואפשר היה לראות בה מה הולך, ולא כמה עכשיו, שהיא מוקטנת ולא רואים בה ברור. בנושא קובץ ה-LOG - תסירי קודם את כל הסרגלים הנוספים, גםצ זה של Google וגם של MSN, הם לא עוזרים, אלא יותץר מזיקים וגוזלים משאבים מהמחשב. סמני ותסירי את כל השורות המתחילות עם האות "R", ביניהן תהיה גם השורה של About:blank. ורצוי כבר לשדרג מ-Win98 אל מערכת יותר מתקדמת, הרי כבר עברו עליה 7 שנים קשות, מספיק.

האם אפשר לסמן לי בקובץ הlog?

לעדי, תודה על התשובה. מצורפת בזאת התמונה של הadware. אני לא מבינה, מה מסמן את סרגלי הכלים ? האם למחוק את שורות הR1 וR0? האם זו בקשה גדולה מדי לסמן לי מה צריך להוריד? בתודה רבה רבה גילה.

גילה היקרה...

ב ADAWARE את יכולה לסמן את הכל ולמחוק........ דבר שני האם ביצעת את הסריקה במצב בטוח?? אם לא עשי כך... דבר שני פעלי לפי ההוראות שבלוח המאמרים ואח"כ אם לא הסתדרה הבעיה חזרי לכאן עם LOG של HIJACKTHIS

זו בדיוק הבעיה הקבצים אינם נמחקים!

נקודת שיחזור

אני מנסה לבצע את מה שכתוב בהוראות בנושא שחזור, האם בwin98 עלי לבצע את המהלך הבא: start-programs--accessries--system tools---backup או משהו אחר? בתודה ,גילה.

שימי לב שב 98 אין את האפשרות הזאת......ולכן עלייך לגבות את הרג'יסטרי.........

עשיתי הכל כפי שרשום בדף ההוראות ,מצורף בזאת קובץ הlog של hijecthis,אנא התייחסותיכם,גילה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר