השתלטות על אתר בית + שורת חיפוש בלתי ניתנת למחיקה + מועדפים נוספים שלא יורדים

ותסכול אחד מתמשך שכל אלא מפריעים בגלישה. ניסיתי סריקה בכל תוכנות האנטי ספיי הקיימים (כולל עדכון), סריקת וירוסים שלא העלתה דבר... מה עוד נותר? אודה לכל רעיון... מצורף ה LOG.... תודה.

פתרון....

מצורף לינק להוראות מלאות ומפורטות כיצד לטפל בבעיה. כמוכן מצורף קובץ LOG לתיקון.בהמשך לסעיף 3 דף מס' 3 בצע את הכתוב בהמשך לאחר שהסרת את השורות עם HIJACKTHIS...מחק את הקבצים הבאים אם הם קיימים: בצע חיפוש שלהם על כונן C lssrv.exe xdcc.exe vxreaw.exe MagsPlus.exe לאחר המחיקה חזור להוראות סעיף 4 עמוד 3 בהצלחה

[הסיומת txt נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

זה עבד אבל...

פעלתי על פי כל ההנחיות... זה עבד הכל נעלם וחזר למוטב... אבל שהפעלתי מחדש את המחשב שוב חזר הכל - אתר הבית החטוף, שורת החיפוש והמועדפים "השתולים"... מה עליי לעשות כדי שהשינוי יהיה קבוע ולא יחזור. הרבה תודה על הסיוע.

איפה ה LOG החדש שביקשתי בהוראות??

לסלק את 2 השורות הראשון המתחילו ב-"R"

( רק אלה המתיחסות ל-HKCU ). ומה עם SP2 ? לא הגיע הזמן להתקין ? בלי SP2 ה-XP נשאר "מחורר" בחורים המאפשרים החדרת מזיקים, יותר מגבינה שוויצרית...

הלוואי שזה היה כל כך פשוט...

לגבי 2 השורות הראשונות... אני מסיר אותן והן כל הזמן חוזרות לגבי הSP2 התקנתי אותו, אפילו מספר פעמים, אך יש איזשהי בעיה שברגע שאני מתקין את העדון איני יכול לגלוש דרך האקספלורר.. בעיה מסובכת ששעות של תמיכה מצד מיקרוספוט לא הועילו מקווה למצוא פתרון לפחות לSPY... תודה בכל מקרה

מקת את הקובץ MagsPlus.exe כמו שביקשתי??

הבעיה היא שהקובץ ממשיך לצוץ כל פעם מחדש..

בוא תעשה עוד משהו....

אל תבצע את ה SCAN כשהאינטרנט פתוח.....ז"א שלא יהיו חלונות של דפדפן.......ושלח שוב

ניסיתי...

צרפתי את הLOG לאחר הסריקה כשכל חלונות הדפדפן סגורים והמחשב אינו מחובר לאינטרנט (קובץ 1) וכמו כן צרפתי את הLOG של מה שקורה לאחר מספר דקות - הספיי קם לתחיה... (קובץ 2) תודה רבה על העזרה ... שוב...

תן לי בבקשה את הנתיב שבו הקובץ MagsPlus.exe נמצא

בבקשה

c:\documents and settings\משפחת טל\application data\upload online מחקתי אותו משם מספר פעמים אך הוא ממשיך להופיע...

האם יש פתרון?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר