חלון נפתח ומודיע LOADING

היי מישהו נתקל פעם בחלון שנפתח מדי פעם (ללא חוקיות מסויימת) ובו כתוב LOADING? בראש החלון לא רשום שם התוכנה האם זה וירוס / spyware? תודה על העזרה

שכחתי לציין

windows 2000, שלוש תוכנות anti-spy לא מוצאות כלום, וכן גם האנטי וירוס (כולם מעודכנים). המחשב איטי מאוד מאז שזה התחיל ואני מקבל את ההודעה של virtual memory low ממש מהר (קצת אחרי תחילת העבודה) אם מישהו יכול לעזור... תודה

קובץ log של hijackthis

אני מנסה גם לתפוס תמונת מסך של החלון, אבל הוא נעלם מהר מדי. אם אני אצליח אני אשלח גם את זה

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

שכחתי לציין

windows 2000, שלוש תוכנות anti-spy לא מוצאות כלום, וכן גם האנטי וירוס (כולם מעודכנים). המחשב איטי מאוד מאז שזה התחיל ואני מקבל את ההודעה של virtual memory low ממש מהר (קצת אחרי תחילת העבודה) אם מישהו יכול לעזור... תודה

"זכרון וירטואלי לא מספיק" רק סימן שיש להדכן את ההגדרה

והגדיר אותו כך : מינימום זהה ל-RAM מקסימון פי 3 מה מינימום. אך הגדרה כזו גם דורשת מקום גדול ריק בדיסק, תואפ את הגדרת המקסימום, כי מדובר ברישום קבוע של קובץ העלול עוד להשתנות.

קובץ log של hijackthis

אני מנסה גם לתפוס תמונת מסך של החלון, אבל הוא נעלם מהר מדי. אם אני אצליח אני אשלח גם את זה

קח את ה-LOG שלך חזרה ובדוק

מה שמסומן - תסיר

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

"זכרון וירטואלי לא מספיק" רק סימן שיש להדכן את ההגדרה

והגדיר אותו כך : מינימום זהה ל-RAM מקסימון פי 3 מה מינימום. אך הגדרה כזו גם דורשת מקום גדול ריק בדיסק, תואפ את הגדרת המקסימום, כי מדובר ברישום קבוע של קובץ העלול עוד להשתנות.

ממממ.... מה לגבי תוכנות שרצות באתחול? הגדרות אוטומטיות לא בהכרח מספקות פחות מקום...

קח את ה-LOG שלך חזרה ובדוק

מה שמסומן - תסיר

שאלת תם (בורות?!)

אני לא כל כך מתמצא בתוכנה, האם למחוק = fix? ודבר שני- הפלט של התוכנה לא זהה בצורתו לקובץ log, כך שלא מצאתי את כל התיקונים. עשיתי fix לכל מה שהופיע בו ה-msgfix שראיתי, וכן ה- R3 missing. צרפתי את ה-log אחרי התיקון, ועדיין מופיעות בו שורות שהייתי צריך למחוק. איך אני עושה את זה? דרך אגב- עדיין מופיע ה- LOADING תודה על העזרה

[הסיומת txt נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

ה-msgfix.exe בכל זאת ממשיך לשכפל עצמו חופשי במחשב

ואם לא תסיר את כולו ( כל השורות בהן הוא מופיע ), לא תוכל להיפטר ממנו. אולי נסה סריקה מחודשת של אנטי-וירוס טוב ומעודכן, ותראה מה הוא יגלה.

השאלה היא איך להוריד את כולו, אני...

משתמש ב- McAfee ומעדכן כל הזמן. כמו כן התוכנות Adaware, spyboot ו- microsoft anti-spy, כולם מעודכנות. כלום לא מצליח לזהות את זה. יש דרך להוריד עם ה- hijack? או משהו אחר? המון תודה עדי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר