תוצאות hijackthis

אני מצרף את ה-LOG מהבדיקה. אם תוכלו לעזור לי ולומר מה צריך להוריד...

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

מה עם ה-SP2 של XP - אתה לא מתקין ? הרי הוא "סותם חורי האבטחה"

המרכזי של XP - בלעדיו המערכת מחוררת כגבינה שוייצרית ! ואתה עדיין גולש עם Netscape, למרות שדפדפן זה "שבק חיים" כבר לפני שנים ? למה לא אקספלורר או Firefox של Mozilla, שניהם טובים פי כמה מה Netscape המיושן ? ה-Spy Sweeper שלך מעודכן ? איך עידכנת, הרי העידכונים בתשלום ? נרשמת ושילמת ? במבט חטוף ועוד מבט חוזר - לא מצאתי ב-Log שהבאת כלום חשוד.

SP2

אני לא בטוח עדיין בכל מה שקשור לעידכונים הללו. זה לא עובד טוב לכולם. הנטסקייפ 7.2 משתמש באותו מנוע כמו המוזילה... הבעיה היא שבגלל תוכנות ריגול נדפק לי האקספלורר... יש לך רעיון לתיקון? כבר הסרתי את התוכנות והתקנתי מחדש את האקספלורר 6.0...

אם האקספלורר 6.0 עובד, אז מה הבעיה ?

יש וירוסים החוסמים גישה אליו, כלומר הדפדפן נשאר תקין, אלא בגלל המזיקים לא ניחתן להפעילו. אך ב-Log שלך נראה כלום חשוד, ואם הסריקה של NAV ( הוא מעודכן ?? ) לא גילת כלום, סימן שהמחשב נקי מוירוסים ( לא ממזיקים, אותן יש לזהות ולחסל בעזרת התוכנות המיוחדת צצורך. זה. אך קודם כל דאג למערכת הכללית, וה-SP2 ממש חיוני עבודה.

אקספלורר 6

אז זהו... האקספלורר לא עובד למרות שהסרתי והתקנתי אותו מחדש. כנראה נדפק לי משהו משמעותי במערכת ואני אצטרך לפרמט את המחשב... אולי אחרי תקופת בחינות..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר