ה-LOG של haijackthis

בהמשך לבעית ההשתלטות, מצורף ה-LOG (בתקוה שהצליח לי כמו שצריך). תודה על הטירחה והיחס ובהצלחה לנו

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

ומה הלאה?

מה אני אמורה לעשות עם ה log ? אני חוששת למחוק משהו חיוני...

לכיוון שעות הצהריים תקבלי את הפתרון......אני רק יכול לומר לך שבחיים שלי לא ראיתי

כל כך הרבה וירוסים ומזיקים במחשב אחד.....תתכונני להרבה עבודה.

תודה

אני מתחילה להפשיל שרוולים...

טוב אז לעבודה......

אני ממליץ לך לפני הכל לקרוא את הכל פעם אחת וגם להדפיס את ההודעה ואת הקובץ המצורף כי לא תוכלי להתחבר לאינטרנט בזמן הניקוי. דבר ראשון לפני הכל מאחר ואין כלי שיחזור ב 2000 תבצעי גיבוי לרג'יסטרי. "התחל">הפעלה> לרשום regedit > ללחוץ ENTER בחלון שיפתח לסמן את MY COMPUTER ללכת לתפריט FILE>EXPORT. לשמור את הקובץ בשולחן העבודה. במקרה שצריך לשחזר את הרג'יסטרי דאבל קליק על הקובץ יעשה את העבודה. שלב שני - הורדת תוכנות: הורידי את התוכנות הבאות מלוח הקישורים של הפורום: 1) ADAWARE SE 6 התקיני את התוכנה ובצעי עדכון (לא להפעיל אותה עדיין) 2) להוריד את התוכנה CWshredder לעדכן (לא להפעיל אותה עדיין) 3) לעדכן את תוכנת האנטי וירוס במחשב (לא לסרוק עדיין) 4) להוריד את כלי הניקוי של AVAST,VCLEANER,STINGER (לא להפעיל עדיין) 5) להוריד את התוכנה about:buster לאחר שהורדת את הכל אתחלי את המחשב למצב בטוח. עכשיו...הפעילי את התוכנה ADAWARE ובצעי FULL SCAN. לאחר שהתוכנה סיימה תמחקי את כל מה שהיא מצאה. הפעילי את התוכנה Cwshredder ובצעי FIX. בצעי סריקה מקיפה עם האנטי וירוס שמותקן במחשב שלך. לאחר סיום הסריקה מחקי כל מה שהאנטי וירוס מצא. הפעילי את כלי הניקוי STINGER,VCLEANER ו AVAST כל אחד בתורו. לאחר כל זה וודאי שכל החלונות סגורים והפעילי את התוכנה HIJACKTHIS ובצעי SCAN בלבד. סמני את השורות כפי שהן מופיעות בקובץ המצורף ולחצי על FIX. סגרי את התוכנה והפעילי את הכלי about:buster לאחר שסיים השאירי את המחשב במצב בטוח ותמחקי את הקבצים הבאים אם נמצאו: יכול להיות שחלק מהקבצים מוסתרים ולכן תצטרכי לבדוק קודם כל שהם יהיו גלויים. דאבל קליק על המחשב שלי>דאבל קליק על E>תפריט כלים>אפשרויות תיקייה>סמני את השורה שמתייחסת לביטול הסתרת קבצי מערכת. שימי לב שחלק מהדברים למחיקה הם קבצים וחלק הם תיקיות שלמות (יותר קבצים) שימי לב גם שיכול להיות שחלק מהקבצים לא יהיו קיימים, אז לא להילחץ זה בסדר גמור. אלו הקבצים למחיקה: הקובץ mfhko.dll בנתיב E:\WINNT\System32 (אם קיים) הקובץ nvms.dll בנתיב E:\WINNT\System32 (אם קיים) הקובץ mscb.dll בנתיב E:\WINNT\System32 (אם קיים) הקובץ iecust.dll בנתיב E:\WINNT\System32 (אם קיים) את התיקייה websx בנתיב E:\Program Files (אם קיים) את הקובץ hosts.vbs בנתיב E:\WINNT\system32 (אם קיים) הקובץ mwsoemon.exe בנתיב E:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\1.bin (אם קיים) הקובץ xjthqzom.exe בנתיב E:\WINNT\System32 (אם קיים) הקובץ alchem.exe בנתיב E:\WINNT (אם קיים) התיקייה VVSN בנתיב E:\Program Files (אם קיימת) התיקייה BullsEye Network בנתיב E:\Program Files (אם קיימת) הקובץ satmat.exe בנתיב E:\WINNT (אם קיים) הקובץ ntnut.exe בנתיב E:\WINNT\system32 (אם קיים) הקובץ cmd32.exe בנתיב E:\WINNT\system32 (אם קיים) הקובץ winldra.exe בנתיב E:\WINNT\system32 (אם קיים) הקובץ yjnzrfyi.exe בנתיב E:\WINNT\system32 (אם קיים) התיקייה MyWebSearch בנתיב E:\Program Files (אם קיים) הקובץ related.htm בנתיב E:\WINNT\web (אם קיים) הקובץ angelex.exe בנתיב E:\WINNT\system32 (אם קיים) לאחר שסיימת עם הכל......אתחלי את המחשב למצב רגיל....בצעי שוב סריקה עם ADAWARE ושלחי שוב LOG של HIJACTHIS. אל תרוקני את סל המיחזור (לבערך שבועיים) כדי שנוכל להחזיר קובץ שאולי צריך אותו. בהצלחה!!!

בעיה...

ניסיתי כמה וכמה פעמים: כל פעם כשאני פותחת את ה SHREDER ומנסה לעדכן, ה"כפתור" "נלחץ", וזהו, לא קורה דבר, ובנוסף אני לא מצליחה לסגור את החלון. (משתק רק את ה explorer. האם אני יכולה לבצע את פעולת הניקוי גם בלי לעדכן? דבר נוסף, התוכל בבקשה להזכיר לי איך אני מגיעה למצב בטוח. תודה .

להיכנס למצב בטוח לוחצים בעליית המחשב על F8 בלחיצות מהירות עד שעולה מסך

שחור שבו תוכלי לבחור SAFE MODE אין צורך לעדכן את ה CWSHREDDER טעות שלי

ה-LOG שאחרי

מצורף ה-LOG שעשיתי אחרי כל הפעולות שאמרת לי לבצע. מקווה שהכל נקי. האם אתה ממליץ שאעשה מידי פעם אחת מהבדיקות? (יש לי אנטי וירוס, zonealarm, pop-up stoper) ת-ו-ד-ה

ה LOG נראה טוב......אני ממליץ.....

לפחות פעם בשבוע סריקה עם ADAWARE ו CWSHREDDER...בנוסף לשים לב לא ללחוץ על כל חלון שקופץ ולאשר......עדיף תמיד ללחוץ על האיקס לסגירתו.

ושוב

תודה תודה תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר