השתלטות של חוטפי דפדפנים

לצערי, יש בעיה זו במחשב שלי. ביצעתי סריקה ע"י תוכנה והיא גילתה את הורוסים הבאים: 1.trojan 2. cws-aboutblank 3. cws_ns3 hijacker 4. dialerplatform 5. istbar 6. tibs dialer 7. zy web search 8. 216.221.138 cookie 9. enhance cookie האם יש תוכנה שניתן באמצועתה להתגבר על הנ"ל? תודה מראש על העזרה!

ע"י איזה תוכנה גילית את הכל הסלט הזה??

האם ניסית כבר את ADAWARE ו SPYBOT??

גם אצלי...

ברשותי windows 2000 ובכל כניסה ל Internet Explorer זה מה שעולה: res://shdocpe.dll/blank.htm (אל תנסו להיכנס!!!) זה השתלט על הגישה שלי לאתרים מסויימים כגון yahoo או hotmail (אני לא מצליחה לפתוח דואר!!!) ובעצם בכל פעם משתלט על אתר נוסף. פחד. הוא קבע את עצמו כדף הבית ואינני מצליחה לשנות. מופיע לעתים גם כ about:blank (ושוב - אל תנסו להיכנס לשם) וגם search the web. Spyboot לא מאתר אותו – כנראה שבכלל שינה את שמו אי שם בניבכי המחשב. למישהו יש עצה? אגב ניסיתי להעלות את hijackthis אך כיוון שאני לא לא מומחית אני חוששת למחוק (למרות שברשימה מופיעים המילים about:blank תודה מראש על עזרה.

טעות...

ההודעה הזו הייתה צריה להיות עם ההודעה שמעליה... צר לי על הבלגן, אך כפי שכתבתי.. אני לא מומחית גדולה וזו הפעם הראשונה שאני מנסה להשתלב בפורום. תודה....

תקראי איך צריך להשים את ה LOG של Hijackthis ושלחי אותו...(כהודעה חדשה ונפרדת)

איך לעשות את זה

1. היכן אני מוצאת את ההוראות לגבי ה-LOG 2. איך אני מתחילה הודעה חדשה ונפרדת

בלוח המאמרים יש כללי כתיבת הודעה......ולהוסיף הודעה חדשה פשוט בראש הדף לוחצים על "הוסף הודעה"

ע"י איזה תוכנה גילית את הכל הסלט הזה??

האם ניסית כבר את ADAWARE ו SPYBOT??

חוטפי דפדפנים

לשאלתך, התשובה היא כן אבל זה לא פתר את הבעיה. אולי יש לך פתרון אחר?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר