מי יציל את הבית שלי?

יש לי חלונות 2000 ופנטיום 2. ישנו מרגל מעצבן שלא נותן לי מנוחה. לא משנה איזה תוכנת ריגול (מעודכנת כמובן) אני מריץ לא עוזרת. אני מצרף את הלוג של היג'ק-דיס בתקווה שתצליחו לעזור לי. תודה גדולה.

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

אני ממש זקוק לעזרה. אני נשמע נואש, וגם באמת נואש....

אוקיי.....

תבצע את הפעולות הבאות (אני מציע לך להדפיס את הפעולות כולל את הקובץ המצורף). 1) בצע נקודת שיחזור למערכת (אני חושב שיש את האפשרות הזאת ב 2000). 2) הורד את התוכנה ADAWARE SE 6 התקן אותה ובצע עדכון (לא לסרוק עדיין) 3) הורד את התוכנה CWSHREDDER בצע עדכון (לא לסרוק עדיין) 4) עדכן את האנטי וירוס שלך. 5) אתחל את המחשב למצב בטוח. 6) סרוק עם ADAWARE ומחק כל מה שהיא מוצאת 7) בצע FIX עם CWSHREDDER 8) בצע סריקה כללית על המחשב עם אנטי וירוס. 9) סגור את כל החלונות בגמר כל הסריקות ופתח את HIJACKTHIS וסמן את השורות המצורפות בקובץ ובצע FIX. 10) אתחל את המחשב למצב רגיל וסרוק שוב עם ADAWARE. אם הכל נמצא תקין שלח KOG חדש של HIJACKTHIS

מי יציל את הבית שלי?

יש לי חלונות 2000 ופנטיום 2. ישנו מרגל מעצבן שלא נותן לי מנוחה. לא משנה איזה תוכנת ריגול (מעודכנת כמובן) אני מריץ לא עוזרת. אני מצרף את הלוג של היג'ק-דיס בתקווה שתצליחו לעזור לי. תודה גדולה.

dear just cause

1. שיחזור? אין לי מושג (יש לי חלונות באנגלית..) 2. אני חושב שלא צירפת שום קובץ 3. שוב תודה לך

אוקיי.....

תבצע את הפעולות הבאות (אני מציע לך להדפיס את הפעולות כולל את הקובץ המצורף). 1) בצע נקודת שיחזור למערכת (אני חושב שיש את האפשרות הזאת ב 2000). 2) הורד את התוכנה ADAWARE SE 6 התקן אותה ובצע עדכון (לא לסרוק עדיין) 3) הורד את התוכנה CWSHREDDER בצע עדכון (לא לסרוק עדיין) 4) עדכן את האנטי וירוס שלך. 5) אתחל את המחשב למצב בטוח. 6) סרוק עם ADAWARE ומחק כל מה שהיא מוצאת 7) בצע FIX עם CWSHREDDER 8) בצע סריקה כללית על המחשב עם אנטי וירוס. 9) סגור את כל החלונות בגמר כל הסריקות ופתח את HIJACKTHIS וסמן את השורות המצורפות בקובץ ובצע FIX. 10) אתחל את המחשב למצב רגיל וסרוק שוב עם ADAWARE. אם הכל נמצא תקין שלח KOG חדש של HIJACKTHIS

צודק שכחתי להוסיף את הקובץ ...אעשה זאת מחר....הוא על המחשב בעבודה.

לגבי שיחזור מערכת יכול להיות שאין את זה ב 2000....אז בצע גיבוי לרגי'סטרי...... התחל>הפעלה> תרשום regedit ולחץ על OK. בחלון שיפתח סמן (קליק אחד) את MY COMPUTER> לך לתפריט FILE>EXPORT> תן שם לקובץ ןשמור על שולחן העבודה. במקרה הצורך אם צריך לשחזר את הרגי'סטרי פשוט דאבל קליק על הקוץ שיצרת יחזיר אותו למצבו הקודם

תודה.

למרות שאני אופטימי מטיבעי, יש לי הרגשה שלא נצליח להפתר ממנו. אתמול עשיתי את רוב הדברים שאמרת, כולל הסרה של דברים שנראו לי מסוכנים בהיג'קדיס אחרי האתחול הרצתי אדאוור והיום בבוקר הכל חזר לקדמותו. דרך אגב, כל זמן קופץ לי גם חלון של נוטרון שאומר לי שמחק תרוג'ן מ: C/DOCUME/USER/LOCAL/TEMP/SP.DLL אולי זה חלק מהבעיה. אני לא יודע אם מדובר בבעיה קטנה עבורך שתצליח להסביר כיצד לנקות בלי בעיה, או שמדובר גם עבורך באתגר רציני. בכל אופן אני מודה לך שוב.

הנה הקובץ...תחזור שוב על כל הפעולות

בנוסף להכל...תוריד בהתחלה את התוכנה הקטנה about:buster מלוח הקישורים. ותפעיל אותה אחרי שעשית תיקון עם HIJACKTHIS והקובץ. רק לאחר מכן תאתחל את המחשב למצב רגיל ותמשיך עם הפעולות. בהצלחה...מחכה לשמוע תוצאות

המשך.........אני לא חושב שעזר

עשיתי כל מה שכתבת (למעט שיחזור מערכת, כי אני חושב שאין אפשרות). ADWARE היה תקין. אולם לפי לדעתי זה לא עזר. אני שולח את הלוג החדש.תודה

האם ניסית גם את התוכנה about:buster??

האם ידוע לך מהי התוכנה Iomega ו Wintestr??

ניסיתי ה-כ-ל כולל buster... בנוגע לשאלתך, אין לי מושג מה זה. מה הלאה? (תודה כמובן)

שתי אלו תוכנות שמותקנות ולא ידעתי אם אתה מכיר אותן או לא...

האם הן קשורות לחטיפה? DEAR JUST COUSE מה עלי לעשות עכשיו?

לא....ביררתי עליהן IOMEGA שייך לצריבת דיסק

והשנייה......קשורה ל Remote Line Monitor Systems שלח שוב פעם LOG חדש

יום חדש, לוג חדש, תודה חדש....

דרך אגב, כל הזמן נפתח לי חלון של נורטון שאומר: TROJAN.STARTPAGE והוא נמצא ב C/DOCUME/USER/LOCALS/TEMP/SP.DLL הנורטון אומר שהוא מחק אותו אבל הוא כל הזמן חוזר.

בינתיים תבצע ניקוי לתיקיית TEMP.....תמחוק את כל תכולתה (לא את התיקייה עצמה)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר