הפעלת אנטי וירוס AVG (הגרסה החינמית ) או נורטון על אאוטלוק - אחי משתמש באי מייל של ספק השירות ושם תוכנת

הנורטון -למיטב הבנתי בודקת לו כל דואר יוצא ונכנס - לי -במחשב המקושר ברשת אליו -נפתח -עם פתיחת האווטלוק -שרת דואר של הוטמייל . שאלותי ובקשתי לעזרה מכם היא - האם ניתן לפתוח חשבון נוסף המבוסס על ספק השירות , והאם תוכנת האנטי וירוס AVG/נורטון יכולה ואמורה לבדוק דואר נכנס ויוצא גם דרך שרת הוטמייל -הנפתח באאוטלוק , או שיש סכנה שהדואר הנכנס ויוצא דרך שרת זה מוריד לי וירוסים ושאלה קטנה נוספת - מדוע כאשר אני מחפש כאן תשובות לנושאים מסוימיים אחרי שאני מנסה להעלות תשובה מהעבר - עולה מסך כמעט ריק עם דיווחי חדשות ותו לא מתחת ? הדבר יאפשר לי אולי לחפש תשובות על שאלות שכבר נכתבו .. לעזרתכם הטובה כרגיל אודה !

עדי ..או שאר החברה -העברתי את שאלתי לכאן על פי בקשתכם ..אפשר תשובה בבקשה (: אתם מצילים אותי יופי !!

תשובות

1) אין בעיה לפתוח עוד חשבון דואר דרך ספקית האינטרנט אך זה כבר יעלה לך כסף. 2) אם ה HOTMAIL מסונכרן ל OUTLOOK אז לפי דעתי (למרות שלא ניסיתי זאת) הנורטון יבדוק את המיילים. 3) לגבי תוצאות חיפוש בפורום...יש להפנות את הפנייה לתמיכה של וואלה.....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר