מחשב מאותחל ונתקע

שלום חברים התופעה במחשב שלי היא שהוא מדי פעם מסרב להדלק כשנדלק לא טוען את ה BIOS כראוי ומאתחל שוב ושוב כאשר עובר שלב זה בד"כ טוען מ"ה XP ונתקע או אאתחל מחדש. לעיתים אני מספיק להתחבר לרשת ולסרוק באמצעות panda ו spysweeper. אולם התופעה ממשיכה . למרות שמחקתי לחלוטין ואף פירמטתי את הדיסק בו מערכת ההפעלה מותקנת (בכונן D). במערכת הפעלה מקבילה על אותו מחשב (המותקנת בכונן C) התופעה דומה. האם זהו וירוס מוכר או שמה יש לי בעית חומרה? האם ניתן להביר את המטרד. אודה על עזרתכם.

זה יותר בעיית חומרה נראה לי

יכול להיות שבאמת נפגע ה BIOS....... מצד שני יכול להיות שה MBR נדפק....... אני מציע שתכנס ל BIOS ותגדיר DEFAULT ותנסה שוב.....אם לא הולך ...אז יכול להיות ה MBR.....יש פקודה שמתקנת את ה MBR אבל זה רק כמוצא אחרון ......כי אח"כ זה רק לפרמט ולהתקין הכל מחדש כולל כונן C

איך ומה עם ה MBR?

את הBIOS אני חושב שאני יודע לאתחל (עם כפתור פיזית או דרך התפריטים?)

אתה מתכוון לאפס את ה BIOS.....גם זאת דרך....

אבל אני הצעתי קודם להיכנס ל BIOS וללחוץ על DEFAULT SETTINGS אם אתה רוצה לאפס יש שתי דרכים...ע"י ג'ימפור (תצטרך לדעת איפה זה נמצא על הלוח) או תוציא את הסוללה למשך 10-15 דקות.

אם כבר אתה מוציא את הסוללה תחליף אותה גם!!! לפעמים

כאשר הסוללה כבר חלשה היא עושה די הרבה בעיות!!! מקסימום בזבזתה 10 ש"ח על סוללה!

לא עזר לי הBIOS

אתחלתי לערכים דיפולטיים ולא עזר אז פיזית ג'ימפרתי ולא עזר החלפתי דיסק קשיח לדיסק של חבר והבעייה עדיין קיימת. אין מנוס זו בעיית חומרה? הצילו.

יכול להיות שיש לך בעיה עם ה BIOS......מכאן אני ממליץ לך לפנות למעבדה....

תודה על העזרה כנראה שאצטרך להפרד מכמה מאות שקלים בזמן הקרוב.

אל תתעצב.........תמיד תראה את הצד החיובי בכל דבר.......לדעתי זה יותר גרוע אם היה הולך הדיסק הקשיח וכל החומר שיש עליו

תגיד תודה שזה נגמר רק בכסף ולא בבריאות..... גם לי הייתה בעיה.....שבה לבסוף הוצאתי פעמיים כסף....... הייתה לי בעיית גרפיקה וחשבתי שזה כרטיס המסך....ולכן רכשתי כרטיס מסך טוב יותר לבסוף התברר לי שהבעיה הייתה בלוח בכלל....... אז החלפתי לוח.....מאחר וזה היה לוח חדש יותר ועבד עם זכרונות DDRAM ולא SDRAM מהלוח הישן אז הייתי צריך לרכוש גם זכרונות......על הדרך כבר אמרתי שאולי אני אתקדם עם המעבד ורכשתי גם מעבד.... לסופו של עניין....רכשתי כמעט חצי מערכת.....אבל תאמין לי שזה שווה כל גרוש .....היום המערכת עובדת מצויין ויותר טוב (טפו טפו טפו....חמסה חמסה חמסה)

מחשב מאותחל ונתקע

שלום חברים התופעה במחשב שלי היא שהוא מדי פעם מסרב להדלק כשנדלק לא טוען את ה BIOS כראוי ומאתחל שוב ושוב כאשר עובר שלב זה בד"כ טוען מ"ה XP ונתקע או אאתחל מחדש. לעיתים אני מספיק להתחבר לרשת ולסרוק באמצעות panda ו spysweeper. אולם התופעה ממשיכה . למרות שמחקתי לחלוטין ואף פירמטתי את הדיסק בו מערכת ההפעלה מותקנת (בכונן D). במערכת הפעלה מקבילה על אותו מחשב (המותקנת בכונן C) התופעה דומה. האם זהו וירוס מוכר או שמה יש לי בעית חומרה? האם ניתן להביר את המטרד. אודה על עזרתכם.

גם לי זה קרה, הנה שלבים לפתרון הבעיה.

אצלי המחשב היה נדלק, מופיעה שגיאה ממש על ההתחלה וצריך לעשות הרבה פעמים ריסט ואז המחשב עולה. רק להבהיר, אין כל קשר בין התוכנה לבין החומרה במקרה הזה, לא משנה מה יהיה בכונן קשיח שלך, הבעיה עדיין תיהיה, זו בעיית חומרה שהיא בכלל לפני שהמחשב יודע שיש לך כונן קשיח. בצע את השלבים הבאים. 1. עליך לנתק כל חיבור כלשהו ללוח אם, כוננים קשיחים, תקליטורים, דיסקטים, כל הכרטיסים, אפילו לנסות לשים כרטיס מסך שונה ולבדוק אם יש שינוי, יש בהחלט סיכויים. 2. במידה וניסית עם הסוללה והביוס, עליך לעדכן את הביוס, כנראה וירוס תקף את הביוס, אצלי עשיתי עדכון והביוס הסתדר. עליך למצוא את הדגם המדיוק ללוח אם, אחרת המחשב לא יידלק לעולם אלא אם תשלח את הג'וק של הביוס לצריבה וזה כבר מסובך. 3. כמו כן נסה את הג'מפר של ה CLEAR CMOS (קרא בעלון הלוח אם מפרט). תקרא שלב שלב כמה פעמים כדי שלא תעשה טעות. הייתי בטוח שהמחשב הלך, אבל בסופו של דבר המחשב עובד ועד עכשיו עובד לי מצויין בלי תקלות. פנטיום 3. אני מקווה שעוד לא שלחת את המחשב לתיקון, תנסה את הדברים האלה, אתה מוזמן ליצור איתי קשר icq 202220144 tomer.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר