מזל טוב. סוף סוף מישהו מבין שזה שווה פורום בפני עצמו ואכן, ברשותך, אני רוצה להמשיך

ראשית, מצורף לוג מהיום מתוכנת hijackthis והפעילות היום מגיעה ל24,000,000 ביציאה כך שאחרי דקות אני לא יכול לבצע כלום. עדי אילת עזר לי ושלח לי רשימת רוגלות לפי הלוג הקודם שצירפתי וביטלתי אותן וזה עזר חלקית מכיוון שחלקן לא בוטל. היום התקנתי נורטון אנטי וירוס 2005 והלוג המצורף בוצע לאחר סריקה עדכנית מהאינטרנט של נורטון. האם תוכל להוציא אותי מהבוץ ? תודה איתן.

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

היי עודד.......אשמח לעזור לך......

רק חבל שלא קראת את כללי הפורום וכללי כתיבת הודעה לפני כן...... בכל מקרה קודם כל ולפני הכל......הורד ובצע סריקה ומחיקה של התוכנות ADAWARE SE 6 ו SPYBOT.......עדכן אותן לפני הסריקה. לאחר מכן הורד את כלי הניקוי המצורף והפעל אותו במצב בטוח.... נקה קבצי TEMP ורק לאחר מכן בצע סריקה של HIJACTHIS ושלח שוב....

נפח התנועה הגיע אצלי ל 15,000,000 נתונים החוצה מול 4,000,000 פנימה וזה סותם לי את התקשורת...

זו פעם שלישית שאני מנסה לשלוח, אני ממש מתחיל להשבר. עשיתי את כל מה שנדרש וצירפתי את הלוג של התוכנה + צילום של הודעת מערכת שנדמה לי שקשורה לzonealarm ועכשיו אני תקוע עם הבלגן. איתן עכשיו 16,500,000 החוצה

אני אשב על ה LOG היום בערב ואני מקווה שמחר בבוקר כבר תהיה לך תשובה

בקשר להודעת השגיאה זה בסדר גמור....

אוקיי......הנה

דבר ראשון לפני הכל......בצע יצירת נקודת שיחזור למערכת. התחל>תוכניות>עזרים>כלי מערכת>שיחזור מערכת>בצע נקודת שיחזור חדשה. אני ממליץ לך להעתיק או להדפיס את מה שכתוב כאן כי לא תוכל להשתמש באינטרנט בטיפול. לאחר מכן הורד את התוכנה CWshredder מלוח הקישורים.......עדכן את התוכנה עדיין לא להפעיל אותה....כמו כן עדכן את ADAWARE ואת האנטי וירוס שלך. לאחר שעדכנת את כל התוכנות אתחל את המחשב למצב בטוח. לאחר שהמחשב עלה בצע סריקה ומחיקה ע"י ADAWARE. בצע סריקה ומחיקה ע"י CWshredder (הפעל את התוכנה ולחץ על FIX) בצע סריקה מלאה עם האנטי וירוס. לאחר שכל זה התבצע סגור את כל החלונות והפעל את HIJACKTHIS סמן את השורות שיש בקובץ המצורף, שים לב שיש כמה שורות עם סימן שאלה בצד, ז"א שלקבצים אלו לא מצאתי שום דבר המתייחס אליהם (לעת עתה עזוב אותם). לאחר שסימנת את השורות בצע FIX. בצע חיפוש לקובץ mshelp32.exe ומחק אותו (אם מצאת אותו) אותו דבר לקובץ nvsc32.exe לאחר כל זה....אתחל את המחשב למצב רגיל ושוב בצע סריקה ומחיקה עם ADAWARE ו Cwshredder תראה אם הדברים השתפרו ושלח לכאן שוב פעם LOG.

תודה על העזרה. אני חושב שזה עזר אם כי אוכל לדעת יותר עם הזמן

עשיתי את כל הנקיונות והפעלתי את כל התוכנות בסדר שהצעת. אני מצרף כאן לוג של אחרי הכל לבחינתך. כתוב לי אם לדעתך המחשב נקי או אולי יש עוד משהו להשמיד. תודה על העזרה. איתן

לפי ה LOG הקבצים הבעייתים באמת כבר לא נמצאים....תראה אם הכל פועל טוב עכשיו ותעדכן אותי

צר לי אבל הבעיות חוזרות. לא ממש נפטרתי מהפולשים והמהירות שלי עדיין ממריאה

יש לי בקשה קטנה ממך. אני מעוניין לפרמט את המחשב שלי בימים הקרובים אבל לא להתחיל לגלוש לפני שאצייד את המחשב בכל התוכנות הנדרשות כדי להגן על המחשב. מה לדעתך אני צריך ? יש לי xp פנטיום 4 2.4 עם 760 מגה זכרון ו 80 ג'יגה דיסק SP1. כמו כן יש לי נורטון 2005 שקבלתי עם המחשב שכולל בתוכו הגנה על הדואר והגנה חמה על האינטרנט. למה עוד אני זקוק ? האם אתה ממליץ על SP2 או Sp1 האם אפשר להגן על המחשב באמצעות התוכנות שאתה מציע בקישורים ? תודה איתן

האמת שאני לא מבין כל כך את הבעיה שאתה מדבר עליה......

אתה אומר שיש בעיה בהעברת נתונים??? זהו דבר מאד לגיטימי כשהמחשב מחובר לאינטרנט..... שלח תמונת מסך למה אתה מתכוון.... לגבי התוכנות...הייתי מציע בנוסף לאנטי וירוס גם להתקין FIREWALL.... כמובן שלהתקין את SP1+SP2
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר