לגנד אמיו Legend Mu

התגעגתם למשחק שגדלתם עליו MU? אז רצינו להציג לכם את הגרסה החדשה והמשופרת Legend Mu. אנחנו יותר מנשמח להכניס אותכם למשפחה הגדולה שלנו שמתחילה לעוף באוויר ורוצה להגיד לכם שזה הזמן להיכנס למשחק אמיו הטוב ביותר שיש. אנשים זהב מנהלים גדולים שישמחו לעזור ולעמוד בצד כל אחד ואחת מכם וגם אני שאחכה לכם שם ואעזור לכם להצליח בתור שחקן מתחיל ולהיות הגדול ביותר שאפשר זה הזמן שתכנסו לאתר שלנו Legend MU האגדה של אמיו ותתחילו להצטרף אלינו ונעזור לכם להיות הטובים ביותר בשרת מחכה לכם שם :heart: 

שלום חברים.
אני וצוות לגנד אמיו מזמינים אותכם להיכנס למשחק שישאיר אותכם בבית!


מה יש בשרת :
השרת ללא לאגים בכלל!
השרת הולך להיות שרת קשה 35X
מקס סטטס- 32,767
בחנות הX יהיו דברים נדירים + 9 + הכל , קופסאות כנפיים ועוד מלא דברים נדירים!
הבאנו לכם צוות ענק כדי שלא יקרה מצב שיש שאלה או בעיה ואין חבר צוות מחובר כדי לטפל בה!

יש בשרת דברים שאין בשום שרת אמיו אחר :

Battle Royal - ישתגרו למפה גדולה עד 50 איש שבה יקבלו 5 אלף סטטים נשקים ומגנים , המטרה היא פשוטה להרוג מפלצות לעלות רמות וכמובן לנצח הזוכים יקבלו דברים מאוד נדירים שקשה להשיג בשרת ודרכם יוכלו לזכות וככה כל משתמש חדש יש לו הזדמנות להיות חזק.

League of Legend MU - עשרה לוחמים מכל קבוצה יכנסו לאיוונט שבה יצטרכו להרוס טורטים של קבוצה היריבה ולזכות בדברים נדירים ביותר ממליץ מאוד להיכנס מאוד כיף ומאוד שווה.

BOSS - במפה ישתגרו 16 בוסים בין כל שעה שלכל בוס יש פוטנציאל להביא לכם דברים נורא יקרים ומאוד נדירים בין אם זה יהלום שמעלה רמות לנשק ובין אם זה נשקים חזקים ביותר שיעזרו לכם להתקדם ולהישאר חזקים

PETS - החלטנו לשים לכם חיות שאין בשום שרת אמיו אחר שצוות מעצבים הכינו כדי שיהיה רק לכם חיות מאוד חזקות ומאוד יחודיות כל חיה והרמה שלה והכוח שלה!


אני אישית מזמין אותכם להיכנס אלינו ולהנות משרת אמיו יחודי ונדיר ביותר עם צוות מאוד חם ושחקנים מאוד עוזרים שיתנו לכם כל מה שצריך בשביל להתחיל את השחקן שלכם בצורה הכי טובה שאפשר!

חפשו אותנו בגוגל - Legend Mu אתם תראו אותנו שם ואנחנו מחכים לכם פה בשרת בזרועות פתוחות ומוכנים לעזור לכם להתחיל!.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר