משחקי רשת

אולי מישהו פה כיר אתר טוב לנדלן? אתם חברה של אינטרנט...

בזמן האחרון יש את כל הנושא הזה של ביקוש לדירות חדשות. בונים היום הרבה מאוד פרוייקטים של מגורים לזוגות צעירים. פתח תקווה מובילה כבר שנתיים את השוק בבניית דירות חדשות. המחירים אגב לא כל כך גבוהים, החל מתשע מאות אלף שקל לדירת שלושה חדרים למשל. רק לפני שבועיים חברת הבנייה אביב יצאו בקמפיין במסגרתו הם העניקו הנחה של 20% ביום המכירה. הפרויקט כלל 500 דירות שצפו על בית העלמין של ירקונים ממש ביציאה מפתח תקווה. באותו היום באו 6000 איש! נערכה הגרלה במסגרתה 'זכו' לא מעט אנשים בדירה עם נוף ישיר לכול הלוויות בעיר.. נוצר מצב מוזר בו יש מלחמה על כל דירה חדשה במחיר טוב. עד כאן הכול טוב ויפה. איפה מתחילה הבעיה? שהיום בשביל זוג צעיר לקנות דירה זה כמעט בלתי אפשרי. נגיד שדירה בפתח תקוה עולה שמונה מאות אלף. אז צריך לשלם תשלום ראשון של לפחות רבע מהסכום. לא פשוט בכלל להגיע לסכומים כאלה. אני מתחתן בעוד כמה חודשים. ואני מודאג ממה שהולך להיות. נגזר עלי לעזוב את עיר הולדתי ולעבור הרחק מהמרכז?

יש גם לפלאפון?

עד סוף החודש מתוכנן להיערך ערב צוות של החברה בעבודה. חשבתי מה אפשר לעשות השנה. עוד פעם נעשה על האש? עוד פעם ערב פיצות בבית? הפעם נעשה משהו מיוחד חשבתי לעצמי. החברה בני 29-46 לא פרועים יותר מדי... מאותו הרגע שהטילו עלי את הארגון התחלתי לברר על רעיונות איך לבדר את החברה. בשלב מסויים חשבתי לעשות שייט כלשהו עם יין וגבינות, אבל זה ירד מהפרק מסיבות תקציביות. אז מה נשאר לנו?! יום אחד שמעתי באיזה שיחת מעלית על שף פרטי שגם מבשל וגם מספר בדיחות ומצחיק. ברגע הראשון קצאת תהיתי אם זה מתאים לחברים שלי, אבל כשחזבתי על זה הבנתי שאף אחד לא יגיד לא לאוכל, במיוחד לאוכל טעים. מישהו עשה פעם אירור כזה ויכול להמליץ על אחד טוב באיזור אילת? בטח אחרי זה נצטרך טיפול של רופא שיניים מומחה.

מדליק לחלוטין. יש גם לSATIO?

השבוע נערכה החתונה של רוני דואני. כמובן שהיה מקסים, לפחות כמו בחתונה של רותם סלע. הכול נעשה בסגנון יוקרתי ומרשים. עוד בכניסה לאירוע הנוצץ של רוני, מחוץ לשער האולם, היו נגנים שבירכו את המגיעים. השקיעו הרבה גם בכל מה שקשור לאוכל כמובן, שווה היה לבוא רעבים לחתונה כי הביאו קייטרינג מנצח בכל קנה מידה. כל אחד מצא שם משהו לטעמו, גם למי שצמחוני. עוד דוגמא לפאר של החתונה הוא כל סידור הפרחים. השתמשו בשירות משלוחי פרחים והעניקו להורי החתן והכלה זר פרחים מרשים מאוד אותו הם הביאו לחתונה. מה שנשאר זה לאחל לזוג הטרי כול טוב בדירתם החדשה בלב שכונת אגמים. שזה שונה מאוד מהתקופה שבה גרה עם החבר לשעבר בשכירות בשכונת נווה צדק היבשה יחסית. כל טוב לזוג הצעיר. שלל ברכות!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר