ה DESKTOP שלי נחטף ע"י אתר המתחזה לאתר תוכנת SPYWARE

נכנס לי למחשב הפותח כל הזמן עם עליית המחשב ע"ג מסך ה DESKTOP אתר של תוכנת SPYWARE בשם RAZESPYWARE.האתר מזמין כניסה אליו להורדת תוכנה. חוץ מזה שזה מעצבן בפתיחת המחשב, ניתן לבצע את רב הפעולות : אינטרנט, מייל, תוכנות OFFICק וכולי. תופעות נלוות : מדי פעם נפתח בזמן שיטוט באינטרנט אתר פורנו, שהנ"ל שותל תוכנית שלו לתוך ה PROGRAM FILES מחיקת הקבצים אפשרית לגבי אתר הפורנו אך הינה זמנית... תוכנות SPYBOT, AD-AWARE ודומות לא זיהו ולא פתרו את הבעיה. תופעה נלוות אפשרית : לא ניתן כלל להגיע לדואר של WALLA - לא בעיית השרת העמוס, אלא עם הקלדת שם משתמש וססמא הן נמחקות ונעלמות...אבל אולי זה קשור לבעיית המייל של WALLA. ברשותי מחשב פנטיום 3, עם 98 WIN. המחשב עובד ברשת ביתית, שאר המחשבים אינם מושפעים. רצ"ב קובץ הושיעו נא....ותודה מראש

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

למה לא עוזרים לי ?

ההודעה שלי אולי מנוסחת בדרמטיות אבל זו בעיה אמיתית ומעצבנת. למה אין אף אחד שעוזר - או שזו בעיה ללא תשובה ??

האם הצלחת להשתלת על זה?

הי - יש לי את אותה הבעיה ..... ואני לא מצליחה לטפל בזה - זה מוציא אותי מדעתי קיוויתי שיעזרו לי פה , אבל אני רואה שלך לא עזרו... גל לי זה הגיע אחרי החוטף דפדפנים (שבו הצלחתי לטפל) וגם אצלי 4 תוכנות SPY לא מצליחות לזהות.. יש לך עצה? תודה סי'
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר