שוב שלום

אני ההוא עם הבעיות במחשב בעבודה. הבלגאנים באינטרנט הם שהשתלט אתר (search2000) על דף הבית ויש עשרות פופ-אפים. במחשב כבר מותקנות תוכנות כמו spybot, anti-spyware, ad-aware אך כמה סריקות שלא עשיתי לא עזרו להסיר את הבעיות. עזרו לי בבקשה ! תודה ומועדים לשמחה

אם התוכנות שציינת ( מעודכנות Up-To-Day ) לא מצליחות

לזהות ולהסיר - נסה לחפש ב-Registry ( לא מומלץ למי שלא מתמצא ) ב-Keys הבאים ולמחוק את הערכים ( Values ) אם הם חשודים : HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce או HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main HKEY_USERS\Default\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main בערכים ( Values ) של : Default_Page_URL או Start_Page ----------------- אם גם זה לא עוזר אז כאמצעי אחרון : להתקין HiJackThis ( אפשר להוריד אותה מה"קישורים" בכותרת דף הפורום ) , לסרוק איתה את המחשב ( הקשה על Scan ), לשמור את ה-Log ( הקשה על Save Log ) ולהביא אותו אל הפורום לבדיקה כ"קובץ מצורף" ( ראה אפשרות זו מתחת לטופס כתיבת הודעה ) ולא בתוכה . אנו נבדוק ונראה מה ניתן לעשות.

אוקיי, בואו ננסה

אני לא כל כך מתמצא ב-registery וכו'. עשיתי סריקה, צירפתי לוג. תודה !

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט - משחקי ריגול
בחר
בחר